www.sudzibas.lv SIA Vides Centrs neapmaksāti tulkošanas pakalpojumi

SIA Vides Centrs - neapmaksāti tulkošanas pakalpojumi

Brīdinājums visiem, kuriem piedāvā sadarbību ar SIA Vides Centrs! Uzņēmumam patīk nenorēķināties par saņemtajiem tulkošanas pakalpojumiem. Vispirms tiek prasīta viena informācija, kuras saņemšana, protams, tiek noliegta. Pēc tam izrādās, ka ir speciālā atskaites veidlapa, par kuru iepriekš nebija informācija. Lieki pieminēt, ka pēc aizpildītas atskaites veidlapas un diviem e-pastiem ar jautājumiem, vai ir saņemta visa nepieciešamā informācija, nav saņemta neviena atbilde.
Faktiski tiek veikta krāpšana.

D

; ;jgi;ygv v 02.03.2013

Dacetim, pavēstiet par šādu negodīgu rīcību plašākai auditorijai: http://www.proz.com/blueboard/32915
Tur par Vides centru is diezgan labas atsauksmes. Ievietojiet tur savējo, iespējams, tad šie sāks kustēties.

Labu laiku atpakaļ minētajā vietnē par viņiem bija negatīvas atsauksmes, tagad, skatos, viss mainījies.
Informējiet!