SIA "VIA-S modular houses" - Darba samaksa

Aizsuta komandejumos un pat komandejuma naudu nemaksa laikā, aizsuta cilvekus uz Norvēģiju un aizmirst par viņiem. Pusotru menesi nostrada Norveģija sešas dienas nedēļa pa desmit stundām un naudu nav redzejis praktiski nekādu un darbinieku ģimenes majās ari gaida kad vares samaksāt par dzīves vietu, bet tas jau priekšniekus neuztrauc.tadu priekšniecības attieksi nekur neesmu redzejis pret saviem darbiniekiem..un minimala alga aploksne parejais kaut kad pēc laba laika tiek izmaksats..
Pirms brauca prom solīja labu komandējuma naudu, bet nu jau viss paredzētais koman'dejuma laiks nostrādats bet nauda nav redzēta..

Inženieris 11.03.2014

Es te jau vairākkārt esmu rakstījis par uzņēmumiem, kuri piedāvā darbu celtniekiem Zviedrijā un Norvēģijā - lielākais šo uzņēmumu procents ir krāpnieki un pelna naudu uz darbinieku stulbuma.
Oficiālā alga - minimāla.
Komandējuma naudas nemaksā.
Savāc brigādes, sasola zelta kalnus un āķis lūpā!
Realitāte pavisam cita!!!

Viesnīcas vietā - tas pats objekts, kur pat nav kur nomazgāties un nokārtot dabiskās vajadzības, 8 st. vietā 12-16, jo objekts steidzami jānodod, tāpēc kā nevarēja ātrāk atrast idiotus kuri būtu ar mieru braukt.

Algas vietā, ja tā tiek izmaksāta, tad samaksa tiek uzrādīta kā komandējuma nauda :) Apejot visus nodokļus!

Ja ir līgums tad dodies uz VDI, VID, būvnieku arodbiedrību, meklē palīdzību pie juristiem.

Šādus uzņēmējus vajadzētu ar likumu izslēgt no uzņēmējdarbības uz mūžu!!

SIA "VIA-S modular houses"

Reģ. Nr. 42103047351

Juridiskā, centrālā biroja un ražotnes adrese:

Liepu iela 5

Robežnieki, Grobiņas pagasts

Grobiņas novads, LV-3406

Tālrunis: +371 63491350,

Fakss: +371 63491349,

E-pasts: [slēpt]@via-s.lv

A Arnis Gulbis 18.06.2014

Ko te žēlojies, uzraksti vēstuli uz VID, lai palīdzētu citiem neiekrist uz šīs firmas darboņiem, jo diemžēl tie ir ar pieredzi uzmešanā. Iepriekš tajā pat adresē ir maksātnespējīga firma ar ļoti līdzīgu nosaukumu. Ar vienu firmu jau piekāsa partner5us un valsti !!!