SIA "Vesels" daktere Keņģe - visas pumpas kaskis

man jau kops dzimsanas ir konsteteta alergija.paradas izsitumi tikai uz rokam.parvacos uz rigu un pierakstijos pie sis arstes un vinai visas pumpsa kas vien cilvekam ir tas ir kaskis.vina nenosuta uz analizem jo nesot tadu kas parada kas pa alergiju.naudu ko maksa par arsta pakalpojumu vina iebaz sev kabata..
diagnozi vina parasti izdoma pati nekad neparbauda pat cilveka slimibas vesturi

K kristina 23.02.2010

Man bija lidziga situacija 2003 gada, man ir alergija citrusiem, bet Dr. Belska (manu prat vina ir direktora vietniece medicinas jautajumos) pie kuras, es atnacu pec izzinas ieraudzija pupas un pazinoja man, ka tas ir kaskis un vel apvainoja manu mammu, ka ta neskatas pec manis. Izrakstija man norikojumu uz venerologijas dispanceri, kas atrodas A.Briana iela. Aizejot uz turieni man tieca, ka neka nav. Bet jutos es drausmigi sezot rinda ar saubigam personam.