www.sudzibas.lv SIA VERTINO Kvalitāte un attieksme

SIA VERTINO - Kvalitāte un attieksme

NEKĀDĀ gadījumā nepasūtiet SIA VERTINO skolas formas. Drausmīga kvalitāte, drausmīga attieksme, un liela kavēšanās ar formu piegādi. Rupja attieksme. Kad zvanu, lai uzzinātu kad beidzot būs formas atvestas, par ko jau jūnijā tika samaksāts, saka ka nezin.. tagad jau vairs uz zvaniem neatbild, uz e pastiem arī.. vispār diez gan jautri.. bikses jau pēc nedēļas savēlušās, nemaz nerunājot par vesti. Cenas mistiskas, kvalitāte briesmīga!! IZVĒLATIES CITU FIRMU!!!

B

A Andako 14.10.2012

Pievienojos. No trim skolas formas vestēm, kas manam bērnam bijušas, šīs firmas darinātā ir visbriesmīgākā! Apkakle jau bija atirusi, izņemot no iepakojuma, šuvuma vietas irst visu laiku, kaut gan izmaksāja visdārgāk. Iesaku izvēlēties cit piegādātāju.