www.sudzibas.lv Sia Velga Jauka apkalpe,bet pazemojumi no pārdevējas Ilonas!

Sia Velga - Jauka apkalpe,bet pazemojumi no pārdevējas Ilonas!

Labs vakars! Biju iegājusi veikalā iepirkties, pārdevēja bija syper, bet otra velnate vārds ilona' alkohola reibumā pret pircēju, kā pret suni! Slava veikalā, attieksme tā piesaista klientus, grib būt tik populāra! Vai tiešām tādai ir jāstrādā iereibusi un svin vārda dienu veikalā un parāda cik viņa ir bravurīga! Ja nav noskaņojums, tādēļ kāds ir vainīgs pie tā, savas dusmas nav jālādē uz pircēja, kas reti iepērkas!
Lai cilvēks nākošreiz piedomā ko saka un dar! Ne katrs ļaus pa galvas virsu! Populārā Degumnieku veikals, un lai nākošreiz biežāk brauc priekšniece un paskatās kas notiek veikalā, vai tiešām tāds cilvēks var strādāt veikalā, slavas nēsātājai Ilonai! Par daudz skaisti tu izcēlies! Parādi no sevis cik cēla esi no alkoholisma!

K Klientamnavtaisnība 19.03.2019

Spriežot pēc teksta, rodas sajūta, ka alkohola reibumā ir tieši autore...

Vai tādai attieksmei ir jābūt pārdevējai,ka tā var atļauties ar pircējiem runāt! Vai tad cieņai nav jābūt,tad jau katrs var iet un pazemot! Varbūt viņa uzraksta taisnību,taisnība acīs kož! Ne mums spriest kur ir taisnība un nē!

K Klientamnavtaisnība 20.03.2019

A kā runāja? Nekas jau nav rakstīts, tik emocijas. Un sēdiet no viena profila, ko jūs jaunus reģistrējat.

Neviens jau nesaka emocināli,neredzu tur ko autore raksta! Man nevajag citu profilu,visu laiku ir viens bijis! Ja jau Jūs to sakat liela pieredze,tad jau Jūs katru dien kautko mainat! Sorry es par taisnību,nevajag būt vienaldzīgiem!

B BK 19.03.2019

Gan jau pudeli un veci nepadalīja.

KāpēcJūs citus noniecini, bet sevi neredzi! Ja Jums ir pieredze ar pudeli un veci jeb veceni, tad man prieks par Jums, bet nevajag nosodīt, personu, jeb autoru tik zemu! Tad visam var atļauties, nošpļauties un ļaut pa galvas virsu lēkāt un ķengāt, tādā valstī dzīvojam, ka cilvēkiem ir vienaldzība...Izsecini savu situāciju, ja Jūs būtu viņas ādā un pret Jums un ģimeni izturētos, ko darītu, malā stāvētu! Ļaut, kā pret Jums izturas, nožēlojami, noskatīties, ka tik zemu Jūs ejiet!

Pārdеvējs© 20.03.2019

Dzīvo solī ar mūsdienām. Tagad viss ir kā Youtube, jo trakāk, jo populārāk