SIA ''Vārtu dizains'' - Uzmetēji

Neizmantojiet sia'' vartu dizains'' pakalpojumus jo šī kompānija paņem avansā naudu no saviem klientiem un savu darbu nepilda, neatbild uz zvaniem arī saviem strādniekiem šis uzņēmums nemaksā algas un uzmet.
Meklējot jaunus upurus pieņem darbā citus, esiet pesardzīgi no šīs kompānijas

J JurisBērziņš 17.07.2009

Un to saka Andris Behmanis, kas ir apzadzis šās firmas noliktavu? Un kuram ir ierosināta krimināllieta????? Būtu jau nu kaunējies!!!

R Renars Apsitis 17.07.2009

Es to idiotu zinu, vot ta malacis! Pa muti tādam vajag!

A Andris 18.07.2009

''Juri Bērziņ ''iemācies pareizi manu uzvārdu uzrakstīt, kriminālieta tā ir tikai butaforija jo sāviem čomiem tad kautkas ir jādara. varbūt Juri tu urakstīsi ka ši firma paņem naudu no saviem klientiem un nepilda savu darbu un par ko šai firmai ''Vārtu dizains'' ir aprakstīta visa manta, kas atiecas uz instrumentiem tā ir mana nesamaksātā alga tāka Kaspar Lietiņ sory...