www.sudzibas.lv SIA "U.S.A. cosmetics" pārdod kosmētiku no ķinas apgalvojot, ka tā ir no ASV

SIA "U.S.A. cosmetics" - pārdod kosmētiku no ķinas apgalvojot, ka tā ir no ASV

http://www.nyxcosmetics.lv/ mājas lapā piedāvā PROFESIONĀLO DEKORATĪVO KOSMĒTIKU NO ASV
NYX cosmetics un e.l.f. cosmetics. pasūtot šo kosmētiku pārliecinājos,ka tā nevis no ASV, bet no Ķīnas. saprotu, ka par tādu naudu droši vien nav iespējams nopirkt kaut ko profesionālo Latvijā, bet sanāk ka šīs veikals apkrāp paterētajus!

S signe 02.04.2012

Jā, jā un Nike arī ir ķīniešu firma, tikai tāpēc, ka arī ražo Ķīnā! :)
paņem acis pierē www.nyxcosmetics.com amerikāņu firma

M mari_enn 10.04.2012

tu lasīt māki? par nyxcosmetics.lv nevis par nyxcosmetics.com iet runa

S signe 23.04.2012

produkti jau tie paši kas asv, kas te
labāk Ķīnā ražoti produkti, kas paredzēti Amerikas tirgum
nekā Polijā ražoti, kas paredzēti Austrumeiropas tirgum

Kāpēc tad visi apģērbi Zara, Reserved, H&M utt. ir ražoti Ķīnā? gribi teikt tās visas arī ir Ķīnas firmas?

M mari_enn 23.04.2012

nedomāju ka var salidzināt asv preču kvalitāti un preces no ķīnas (kaur arī ķinā ražo kavalitatīvas preces, viss ir atakrīgs no cenas), domāju ka to jau nevajag paskaidrot, paliek tikai nopirkt un saprast to starpību.
man tieši bija nepatīkami, ka mājas lapā ar lieliem burtiem tiek uzrakstīts "PROFESIONĀLĀ DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA NO ASV", bet īstenībā kosmētika ir no ķīnas, ko arī vajadzēja uzrakstīt mājas lapā saviem pircejiem, jo taču "labāk Ķīnā ražoti produkti, kas paredzēti Amerikas tirgum, nekā Polijā ražoti, kas paredzēti Austrumeiropas tirgum"! no ta visa es gribēju tikai pievērst uzmanību, ka mūs māna!

S signe 23.04.2012

man draudzene regulāri sūta kosmētiku no ASV, t.sk. NYX, Smashbox, MAC utt.
un es pilnīgi noteikti zinu, ka tās ir ASV kosmētikas kompānijas.
jā, bieži ir tā ka vienas un tās pašas firmas dažadiem produktiem ir dažādas ražošanas vietas- zīmulim ir rakstīts made in Germany, lūpenei madei in Korea, tušai made in USA utt.
un ko tad tā sanāk ir vāckorejasasv firma?!
kvalitāti kontrolē ASV.
bet tev es ieteiktu MAC profesionālo kosmētiku, dārga, bet cik man ir bijusi visa ražota ASV vai Kanādā
kā arī Make Up Forever, ražota Francijā

M mari_enn 23.04.2012

es lasīju par mac kosmētiku, meitenes ieteica, bet saka ka daudz viltotas mac komsētikas. varbūt vari ieteikt no kurienes var pasūtīt to? es lasīju, ka meitenes sūtīja no http://eu.strawberrynet.com, bet atkal, kas saka, ka visas preces ir viltotas, kas saka, ka bieži derīguma termiņš jau pagāja atsūtītai kosmētikai, bet kam viss ir ok. tapēc nevar saprast kam taisnība

M miss20 04.09.2012

Es ari ievēroju, ka mājaslapā bij rakstits ka no ASv bet razots ķīnā.Kaut kā nosita savu īpašību lietot ikdiena!