SIA Tviga, Talsi - Vecs kefīrs

Labdien. Mans dels 27 septembri nopirka veikala Tviga Talsos celtnieku iela kefiru kura termins beidzas 25 septembri. puika neko nesaprazdams attaisija nopirkto kefiru sadzis dzert saprata ka vins ir vecs un ar piegarsu, nesa atpakal uz veikalu, pardeveja protams pateica ka neko nezina, kefiru panema atpakal, naudu tad pat neatdeva.

Nezinu ka to saprast ja musu veikalos tirgo vecu produkciju, esmu pats noklausijies SAN minimumu ofisos, un zinu kadas sekas var rasties no vecas produkcijas. Ir ari starp citu bijusi problema jau ar vecu partikas produktu, esmu nogulejis slimnica veselu nedelu, savas nezinasanas pec sudzibas neesmu rakstijis, betb tagat kad visam esmu gajis cauri vienkarsi negribu un nevaru so incidentu atstat bez informacijas, jo taja pasa veikala ir berni kas nopirkusi partikas produktus kam ari beidzies deriguma termins ----3 menesus.

Ludzu izskatit so sudzibu un man personigi vai uz e pastu [slēpt]@inbox.lv
vai uz manu telefona nummuru 28636040
paldies par sapratni, ceru ka jus so zinojumu izskatisiet tuvako dienu laika un spesiet man atbildet par apskates rezultatiem.

J

U uf 28.09.2008

Kuram, no šeit esošajiem, jāizskata Jūsu sūdzība?:)

C cilvēks 28.09.2008

Jā, kuram? :) Te nav pārtikas un veterinārais dienests, kā arī patērētāju tiesību birojs:)) te tikai var pasūdzēties...

T toony 28.09.2008

Jā, Tev būtu jāzvana uz PVD un tur jāsūdzas, a šeit cilvēki nāk pažēloties.

L LLLL 28.09.2008

Laikam man būs jāizskata :) Secinājums: TO veikalu mēs nodedzināsim un tavu dēlu sūtīsim uz skolu, lai iemācās lasit.

L lote 28.09.2008

Te nepalidzes, jaiet un jaraksta iesniegums PVD, man ta reiz bija ar skabu pienu, veikalu sodija pa pilno programmu un man vel par parbaudes rezultatiem pazinoja rakstiski.

K krēkis 29.09.2008

Tvīgas veikali patiesi Talsos ir visdrausmīgākie veikali, gaļas produkti vitrīnās apkaltuši, augļi iepuvuši.Vasarā, dēļ vecās produkcijas veikala telpas nelabi smako! Tas viss tādēļ, ka veikals ir ļoti dārgs!

E Elita 06.06.2009

Kas tas bija par kefīru? Noriņa fasētais vai kāds ārpusrobežas?

Mamma 06.06.2009

Sudzibu izskatijam, vai dels analizes kastite nodeva? Janes uz to pashu veikalu kur kefiru pirka. Atbilde bus uz vietas un momentala.

T trusis 06.08.2009

Mego rullē!