SIA TRODA UN SIA TRODA DVS - Sirsnigaka parmesana.

Viena objekta bija Ģenerāl uzņēmējs Sia TRODA ar Valdes priekšēdētāju priekšgalā Viktoru Prakapenka un ģenerāl uzņēmēja Ģenerāl apakšuzņēmējs Sia TRODA DVS un tās valdes priekšēdētāju atkal V.Prakapenka un valdes locekli Denisu Bakalovu un Staņislavu Ašeļonaku tris lielakie pārmetēji saņema no pasūtītāja naudu par menesī izpildītajiem darbiem par kopsumu 360000 tukstošiem bet tā ari nevienam apakšuzņēmumam arī nesamaksājot par padarīto un stasta visādus brīnumus nezinu kā nav bailes pēcak pa ielām staigat tādus vajag apšaut kā trakus suņus vaitad pirmo un pēdējo dienu celtniecībā strāda ko lai dara ?

J

E egils 02.03.2009

Kur skatās Ekonomikas policija un būvvalde.. Tie Trodas un Trodas DVS īpašnieķi ir istie šmaucēji..Par objektu lidostā nau samaksājuši apakšuzņēmējiem 950 000.00 ls..Protams uzņemumam cits nosaukums DVS RUPPA...

V Valdis 08.04.2009

Pilnīgs vājprāts! D.Bakalovs un Co met vienkārši acis nepamirkšķinot un neviens nekko nav spējīgs izdarīt! Arī mani šis kungs ar SIA DVS Gruppa starpniecību rupji uzmeta, bet ekonomiskajai policijai viss pie vienas vietas- vari rakstīt iesniegumus kaut mēms palikdams...Nekādas reakcijas. Varbut jāsāk dibināt apvienība, D.Bakalova apkrāptie?