SIA Tomo nami - Apkure,avansi

Jau ilgu laiku nomoka jautājums! Jau kopš septembra apsaimniekotājs iekasē avansus par apkuri,kas itkā tikšu dzēsti 2013.gadā. Pienāk 2013.gads un Tomo nami braši paziņo,ka lauž apsaimniekošanas līgumu ar Burtnieku ielas 35 daudzdzīvokļu māju. Cik nu es noprotu no šīs situācijas,ka tagad man tās naudiņas,kas kā godīgam maksātājam tika iemaksātas netiks atmaksātas 100% gadījumā jeb vispār nauda izsviesta vējā,bet telpā tā ap 15 grādiem.

Ir kāds likumiskais pamats,kas nosaka,ka rēķinā kopsummā drīkst iekļaut avansa apmēru kā obligāto maksājumu? Var jau draudēt ar apkures atslēgšanu,bet šķiet,ka ar tām naudām,kas tiek tērētas šajos pakalpojumus lētāk ir nopirkt vienu lieku sildītāju un maksāt par elektrību vairāk nekā marazma pilnam kantorim,kas vispār nereaģē,kad viņiem tiek uzdots šāds elementārs jautājums.

T