SIA Tipogrāfija ''Olderi'' - Kvalitāte un termiņi

Sveiki, vēlējos pabrīdināt par šo kompāniju, pirms kāda laiciņa pasūtījām uzlīmes, bet šī kompānija gan nokavēja mūsu dotos izpildes termiņus, gan arī kvalitāte bija tāda kā bija!
Šajā vietā neiesaku drukāt uzlīmes!
Brīdī kad pasūtīju uzlīmes un konsultējos ar vienu no menedžerēm pienāca preikšnieks un sāka jaukties manā un menedžeres sarunās, kaut arī man neinteresēja citas piedāvātās iespējas, viņš nelikās mierā! Nezinu kā sauc šo vīrieti, bet ļoti bezkaunīgs un nepieklājīgs, neiepazīstināja ar sevi un ar netīrām drēbēm un rokām bāzās virsū. Neiesaku nevienam sadarboties ar šo kompāniju! Būs lielākas problēmas un nevarēsiet sagaidīt kad saņemsiet gatavo produktu un vai tā būs attiecīgi Jums vēlamajā kvalitātē!

L.K.

H H2SO4 02.07.2013

:)))

L LauraS 03.07.2013

nu man ir tikai labas atsauksmes!

O objektivitāte 16.09.2015

Pilnīgas muļķības. Ļoti laba kompānija, atsaucīgi un pretīmnākoši cilvēki. Kvalitāte kā vajag.

A Arnis Rūķis 29.04.2016

Muļķības - kāds konkurents cenšas nomelnot. Savulaik kad bija kaudze ar neskaidriem jautājumiem priekšnieks izvadāja, visu izrādīja, izstāstīja. Termiņi vienmēr ievēroti un krāmējas arī ar mazām partijām.