SIA ''Tehniskais serviss- Lauktehnika'' - PĀRDEVĒJA

Šodien piebraucu pie veikala SIA ''Tehniskais serviss- Lauktehnika'' (TSL) Jelgavā un atstāju mašīnu, jo tur bija zilā zīme ''P'' bez laika u.c. ierobežojumiem. Nedomājot lieki devos prom, kad no minētā veikala, kad kāda sieviete no turienes kaut ko bļāva: ''Aizvāc savu mašīnu...''. Eju atpakaļ, prasu, kas par lietu, kur kāda zīme utt.. Vārdu apmaiņa, lai es- sīkā puņķutapa un šmurgule, kura nekas nav, aizvāc savu auto... Uz ko es paliku šokā un pa to laiku jau bija iznācis šīs sievietes vīrs (kā policija teica) teica to pašu tekstu- ko es no sevis iedomājos te liekot mašīnu utt... Beigās šis (vīrs) man saka:'' Man ir slikti no tevis, varētu pilnīgi izvemties (..)'' un es teicu, lai iet un pavemj, ja tik slikti. Pēdējais teikums :''Sučara!'' un momentā ieskrēja veikalā. Lieki piebilst, ka izsaucu policiju un uzrakstīju ziņojumu, šis vīrs jau bija aizlaidies lapās. Uz policijas jautājumiem sieviete adekvāti neatbildēja un policija solīja vest uz iecirkni, jo pat policistu klātbūtnē nekaunējās ''daiļi'' izrunāties gan pret mani, gan policistiem...
Mīļie pārdevēji- var jau cilvēcīgi pateikt:'' Nebūtu vēlams šeit likt savu mašīnu utt...'' Bet kad izseko (!) un bļauj:'' Izņēma arbūzu no mašīnas un gāja prom, es tak gāju pakaļ un skatījos uz kurieni iet ar to arbūzu rokās!'', nu sorry.

/izdzēsts/ = ziņojums policijā

T ToAgnese 24.08.2011

Valstij taču naudas nav trako uzturēšanai slimnīcās, tādēļ arī pa dienu tos izlaiž laukā.Šie būs Jelgavas trakonama iemītnieki brīvsolī.

* ****** 24.08.2011

Pilnīgi piekrītu, nu jāārstējas viņiem, mērgliem tādiem.

A Anhello 25.08.2011

jaa, zinu to nenormaalo veceni.. vinja visus izspiego, kas tur atbrauc un tad skrien pakalj un lamaajas.. taada resna cuuka ar brilleem.. es arii 1x tur atstaaju savu autinju un gribeeju ieiet aptiekaa paari ielai. nu tad taa psihopaate skreeja pakalj un bljaustiijas, a man po* iegaaju aptiekaa un peec tam aizbraucu taalaak :D :D :D ar taadam tikai caur policiju vai psiheni! [slēpt]@