www.sudzibas.lv SIA Tehhe Tehhe TEHHE Maza alga, grūts darbs, slikta priekšniecība

SIA Tehhe Tehhe TEHHE - Maza alga, grūts darbs, slikta priekšniecība

Работал на фирме Sia Tehhe c 14.12.2020 по 08.01.2021 года. Территория большая.5 домов длинных+мини парк возле больницы+маленькая территория возле леса+территория воле ''rimi'' магазинами между домами и парк между домами со стороны подземной стоянки и территория (зеленая зона) возле подземной стоянки
. Пришел первый день, бригадир, который ездит на машине ''skoda'' белого цвета, показал подсобку в подсобку номер 1, где лежат метлы. И показал подсобку номер 2, на первом этаже там где подземная стоянка находится. Там находится комната, где можно переодеваться сотрудникам, пообедать или попить кофе. Снаружи машины для уборки снега. На всей территории находится 8-9 мусорк, которые нужно менять ежедневно. Пакеты были в подземной стоянке, щетки и лопаты для уборки снега. С самого утра нужно пройти по территории поменять покеты в мусорках, убрать мусор на зеленой зоне, собрать собачее говно и бенчики и бумажи и подметать остальной мусор. И собирать паутину с потолка на подземной стоянке. И бумажки и мусор между машин. В четырех парках тоже нужно убирать мусор. В двух помещениях где стоят мусорки, возле мусорки убрать мусор и возле стоянки возле парка ближе к больнице. Договор дали 11 числа, а работать я начал с 12-13 декабря, что достаточно странно. На территории работало 2 дворников и один дворник возле одного дома, чистил улицу возле своего дома. Мне досталось 3 дома-1 короткий и два длинных,1 парк возле домов, парк возле больницы и мини парк возле леса. Мусорка возле подземной стоянки, территория вокруг подземной стоянки. Когда шел снегопад то нужно было сразу брать лопату и убирать снег возле подъездов и тропинки, а потом порковочные места и убирать мусорники и мусор на снегу. Нас взяли с другим дворником-янисом в один день. Работал, все устраивало. Еще там работали две уборщицы, которые мыли полы. Работа начинается когда не было снега с 6.30 с 7.00, когда снегопад тогда с 6.00,6-30 и заканчивается через 6 часов. В договре не указана оплата по часовая, а лишь указанна общая стоимость за месяц. 640 евро за 22 рабочих дня. В воскресенье нужно было приезжать и менять мусорки, за это никто не доплачивал в договоре это не указанно. Работал за эти деньги по 6-8 часов.
Отработал я дворником до 08.01.2021 года. В обед я как обычно подметал, на своем участке и убирал снег. Произошла такая ситуация, я подошел к своему напарнику и попросился на пол часа выйти в магазин, чтобы покушать. Он согласился. Иду я значит в магазин, купил лимонад. Выхожу из магазина и какой-то мужик докапался и обозвал меня мудаком. Я ему в ответ сказал-придурок. Пошел ты на Й. Я не знал, что он живет на территории где я убираю. Он с женой шел. И стал меня на телефон снимать. И потом заходит на территорию и говорит больше ты работать не будешь. Приехал бригадир и он ему показал видео. Он сказал, что ты у нас работать не будешь. Я объяснил всю ситуацию, что он первый начал меня оскорблять, бригадир сказал, что мы тебя увольняем. Мне дали бумагу я подписал и меня уволили. Деньги выплатили, но лучше на этой фирме не работать. Виноваты были оба-он первый начал. Но начальство любит только тех кто жопу лижет.
Бригадир выглядел прическа гелем намазана к верху и козлиная бородка выстрижена. Рост 1.75,1.80 черные-карие волосы. Имя и фамилию бригадира и начальника не помню. Начальник из офиса ездит на белой Bmw.

Strādāju firma Sia ''Tehhe'' no 14.12.2020 lidz 08.01.2021 gada. Teritorijā liela-strādāja divi setnieki. Territorija visa ir 5 majas, ir divi parki apkart majas+ viens parks blakus pie slimnicas un parks mazais pie izeja uz meza un pazemes autostavieta. Zala zona apkart pazemes autostavieta un divas vietas kur ir autovietas. Tris miskates lielas ar kokuaizsardzibai.
Es saku stradat ar 11 vai 12 decembri, bet liguma uzrakstits ka no 14 decembri. Kapec ta nezinu. Cilveki sac stradat, bet liguma dot pec tam. Tas nav pareizi. Mes ar janisam sac stradat, viena pasas diena. Vina territorija bija-divas garas majas+divas miskastes+parks pie malas starp majas un divas celinas un zala zona pie pazemes autostavieta. Un viena celina tira cilveks kurs strada cita firma. Agrak vins strada ari par setnieku sia ''tehhe''. Bet vins saki no viniem vardiem, ka prieksnieciba slikts un vins agrak stradaja uz visu territoriju viens pats. Bet alga bija maza un vins aizgaja prom.
Man territorija bija-divas garas majas+isa maja+parks liels+parks starp majam+celina izeja uz mezu+zala zona pie pazemes autostavieta+viena miskate un divas vietas arejas autostavietas. Pirmo dienu es atbraucu uz objektu man brigaderis parada divas podsobkas. Kur ir ielieciet viss invetars-sniegu masina, lapstas, otas un gerbtuve kur var pargerbties un ir galds istabina maza, kur var paest pusdienu. Vel tur ir smiltis, sals uz ziemu un viss. Brigaderis saki kad sniega nav, vajag atnakt savkt atkritumi, pie lielas miskastes, samainit mazas miskastes, savakt papiras territorija. Un kad laiks beidzas vajag atnakt uz pazemes autostavita un savakt papiras tur. Pec tam vajag savakt. Pec tam vajag savakt timekli ari pazemes autostavieta. Un pec tam sakats lapas parka. Kokus tur bija ne tik daudz. Kad bija sniegs vajag atnakt no rita 6-00,6-30, un sakuma tirit no sniega ar lapstu galvenas iejas, celini sava territorija, parks un autovietas ar plasa lapsta. Vel vins saki, ka nevajag pie iejas met ar smiltis un ar sali vajag but uzmanigi. Biskinj met pie iejas un ne tik daudz tur kur iet patstavigi cilveki. Traktors savaca sniegu tikai viena puse cela. Citas vietas vajag tirit ar rokam. Brigaderis un ipasnieks patstavigi skatas, ka mes ar janisam stradajam pa kameram no telefona. Un viena reizi atbrauca brigaderis un paradija ka vajag stradat ar lapstu. Brigaderim vajag lai tu strada atrak un atrak. Kad nebija sniega es stradaju pa 5 stundas diena, bet kad bija sniegs pa 7-8 stundam diena. Gandriz katru dienu atbrauca brigaderis un parbaudija un kotroleja ka mes stradajm. Un skatas kameras kad vina nebija objekta.
Nostradaju es lidz 08.01.2021 gada. Saja diena sanaca tada situacija, es teicu otram darbbniekam ka es iesu uz veikala lai nopirkt paest.3 minutes laika tur ir veikals ''rimi''. Es nopirku padzert un eju pakal uz darba vietu, bet no rimi veikala ieja kaut kads dusmigs virietis un vins saki man ka es esmu-mudaks. Es vinam pasutija uz tris burtiem. Pec tam vins saki filmet man uz telefonu uz kameru. Man bija apgerbs zilete ar logotipu ''tehhe''. Un vins dzivoja saja maja kur mes stradajam. Bet Sita situacija bija arpus mana darba. Pec 20minutes piezvinija brigaderis un saki kas notika man ar sito virieti. Es vinam viss atbildeju un vins teica ka man vajag iet prom no firmas un vins atbrauca un es parrakstiju atlaisanas. Bet janis sadraudzejas ar vinam un vins stradaja kad nebija sniega pa 7-8 stundam bet kad bija sniegs pa 10-12 euro. Smiekligi. Protams ja es zinaju, ka vins dzivo tur sitais virietis ar sievite es vinam neko ne atbildeju. Bet tas notika cita vieta kapec vini mat uzmeta ara.
Brigaderis izskatas-mati melni ar gelu uz augshu, melnais puhoviks, kazu barda augums 1.80 brauc uz balto skoda masina ar sarkanu uzlime. Prieksnieks brauc ar balto bmw ar sarkanas uzlimes uz loga.
Bet viens cilveks man saki ka vinam maksa lielas naudas par sito objektu. Bet ne visi iedzivotajam patik Sita firma. Bija laiks kad vini gribeja samainit sito firmu. Un firmai ir paradi uz lielas summas. Bet alga man samaksaju viss. Bet skatities paši gribējat tur strādāt vai ne.

Papildināts podolansmaksims1 03.11.2023

работал дворником на это объекте

podolansmaksims1 03.11.2023

photo

Die Another Day 04.11.2023

После Твоих жалоб, не один нормальный работодатель не возьмёт Тебя к себе. Ведь не захочет по итогу быть политым грязью. Надеюсь Ты за границей. Ведь в нормальных фирмах, перед тем как принять работника, гуглят его имя и даже смотрят профили в соц. сетях. (Европейская практика H&Ra)

podolansmaksims1 04.11.2023

Да супер ))) На я бы с удовольтвием там вообще не работал, зная как работают эти фирмы в реале