www.sudzibas.lv SIA "T nams" Frizieres Elīnas neprofesionalitāte

SIA "T nams" - Frizieres Elīnas neprofesionalitāte

Piektdien, 2009. gada 30. oktobrī no rīta biju frizētavā (ja tā to var nosaukt) T-nams, Vecmilgrāvī, Skuju ielā 11, pie 31. vsk. Kad zvanīju pierakstīties, man par grizumu un matu ieveidošanu teica, ka būs jāmaksā 9 Ls.
Kad atnācu un ieraudzīju to ūķi (biju aizgājusi pirmo reizi), jau sapratu ka kaut-kas būs ne tā.
Bet cerēju, ka neskatoties uz vietu friziere būs ok, neskatoties arī uz to putnu būri kas bija viņai uz galvas palicis laikam no 90-ajiem gadiem.
Process bija ilgs un nesaprotams - rezultāts: mati apgrizti ne tā kā vajadzēja un vēlāk izrādījās ka arī šķībi. Mati veidoti bez putām, bet ar kaut-kādu krievu mažojuma pieniņu un protams nekas neieveidojās, bet mati izskatījās netīri jau pēc stundas(!!!). Sajūta bija tāda, ka cilvēks to dara pirmo reizi, vai rokas no pakaļas aug, goda vārds!
Kad viņa pabeidza, pajautāju cik man tas prieks apiesies, izrādījās, ka 10 ls. Kad jautāju frizierei Elīnai kapēc 10 Ls- nesaņēmu sakarīgas atbildes. Pirms iet projām nolēmu pajautāt Elīnai kādās skolās māca tā griezt, bet izrādījās, ka friziere, kura ņēm 10 Ls (!!!) par griezumu un ieveidošanu, pat neatceras kur ir mācījusies jo tas esot bijis sen!!!
Vajadzēja pajautāt sūdzību grāmatu, bet diemžēl steidzos uz lidmašīnu, bet tā "apdāvinātā ar īpašām prāta spējām" solīto 45 min vietā tur ņēmās 1 h 30 min.
Vārdu sakot - neejiet tur, ja negribat sev sabojāt dienu.

K

M marija 21.03.2010

ne sogla6usj. hozu k Eline uze mnogo let. otli4nij master i klientov u neje vsegda dostato4no.