www.sudzibas.lv SIA SVENATA Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103 Naudu paņēma bet problēma netika atrisināta

SIA SVENATA Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103 - Naudu paņēma bet problēma netika atrisināta

Sāpēja zobs, pie tam stipras sāpes priekšējā zobā, zobs joprojām sāp un asiņo. Daktere Oļga paskatījās un teica ka ar jums viss kartibā no jums 50 Eiro par konsultāciju.
Tas viss aizņēma ne vairāk par piecām minūtēm. Problēma nebija atrisināta. Zobs sāp un asiņo.
Esiet uzmanigi, ja negribat samaksāt 50 Eiro ne par ko.

T termo 17.07.2023

Nu tagad tā ir-ja esi iesēdies krēslā un runājies-tā skaitās konsultācija. Ja kaut ko dara, tad vēl vairāk jāmaksā. Līdzjūtība, ka neizdevās pirmajā reizē visu atrisināt, ļoti nepatīkami;(

E ELLIO 26.07.2023

Kāpēc cilvēki iedomājas,ka konsultācija ir bez maksas? Informācija maksā naudu un par to,ka Jūs iesēžaties krēslā un parunājiet ar speciālistu, nozīmē, lai apskatītos Jūsu mutē tiek lietoti instrumenti,kas tiek sterilizēti, pakoti, tīrīti, mazgāti, tam patērē ūdeni, elektrību, dezinfektantus, Jūs apskata speciālists,kas lieto masku, cimdus, klāt ir asistents,kas padod vajadzīgo ārstam. Zobs neasiņo, asiņo smagana un tas nozīmē,ka smagana ir iekaisusi un apakšā ir aplikums un zobakmens. Zobakmeni noņem higiēnists,ja problēma ir lielāka, vajadzīgs periodontologs.