www.sudzibas.lv SIA "Studioprint" nekvalitatīvi uzlikts stikla panelis

SIA "Studioprint" - nekvalitatīvi uzlikts stikla panelis

Pasūtījām virtuves stikla sienas paneli. samaksājām lielu naudu kkur 250ls. Kā arī iepriekš meistari speciāli bija braukuši, lai noņemtu precīzus izmērus, tas arī maksāja 33ls. Atsevišķi Rīgā pasūtījām individuāli izgatavotu fototapeti, kas arī maksāja 33ls. Pēc 20 dienām ieradās meistari, lai uzstādītu stikla paneli uz fototapetes kas virtuvē jau bija uzlīmēta. Nu lūk, atbraucot meistariem sākās stikla uzstādīšana, kā rezultātā stikls bija nedaudz par lielu un nevarēja to dabūt starp virtuves skapīšiem. Tad meistari noplēsa tapetes un sāka kasīt sienu, lai kaut kā to stiklu dabūtu iekšā. tas bija briesmīgi..:( galu galā viņi taks noņēma mērus un par to tika samaksāts 33 ls, bet te stikls neiet iekšā. Pēc sienas kasīšanas darbiem, tapete tika pielipināta atpakaļ - tā bija slapja. stiklu ar lielām mokām iespieda iekšā..un ar dībeļiem stikls tika piestiprināts. Nākamajā dībeļi vienā pusē bija izlīduši ārā un stikls bija atšāvies, sazvanot firmas direktoru, pateica, ka uz doto brīdi neko nevar izdarīt. tā nu bija jāmeklē, kas nopirks dībeļus jaunus un pieskrūvēs stiklu no jauna. bet runājot par iepriekšējo, kad stikls bija uzstādīts, nu to arī nenotīrija pirms likšanas virsū fototapetei. Apskatījos, ka viss ir galīgi garām. fototapete bija saskrāpēta, precīzāk uzplēsta, un aizsmērēta ar zīmuli, pie tam tā bija uzlīmēta atpakaļ šķībi, un zem virtuves siena skapīša redzama bedre, kas tika uztaisīta sienas kasīšanas rezultātā. sikla saiešanas vietā saķēpāts ar caurspīdīgo mikrosilu un izskatās briesmīgi. Galu galā rezultāts ir briesmīgs, jo meistari neprot strādāt, par ko viņiem maksāts bija? Un vadītājs arī nav pretīmnākošs. Tāds pats kā viņa darbinieki, nervozi un uzvilkti. Liekot stiklus ne tādus vien matus vajadzēja noklausīties.

Mīļie cilvēki, cerams ka Jums tā nebūs.

B

L linda73 26.09.2012

Mēs arī pasūtījām pie Studioprint. Teicams darbs un mēs esam apmierināti.

V Vilnis meistars 02.08.2017

- UN jUMS PATĪK ŠIS- IEZA;LGANAIS - PELĒCĪGAIS PLĪSTOŠĀ STIKLA GABALS?

F fatina 26.10.2012

Ужасное отношение к клиенту. С установкой тоже были проблемы. Картинка обрезана и переделывать отказались.

N Na100jawaja 02.01.2014

Заказали межкомнатные двери. Сделали ручки только с одной стороны !!! При чем работы задержали на 3 недели, аргументируя тем, что перед Рождеством много работы (как будто он елками торгуют). В итоге еще и наехали, что если немедленно не заплатим вторую часть оплаты, то в кредитреформ обратятся. Даже извинятся не стали за свинское отношение и нулевое качество.

Не вздумайте туда обращаться

G gunars5 24.03.2014

Man arī nepatīkama pieredze. Teica, ka atsūtīs projektu pirms stikla izgatavošanas. Neko neatsūtīja, bildei pusi nogrieza, rezultats fui!!!

S sandra.abc 19.03.2015

Man šodien uzstrādīja virtuves paneli. Esmu ļoti apmierināta! Paldies gan "Studioprint" vadībai, gan meistariem! Naudu visu jau uzreiz biju samaksājusi. Un nekādu problēmu ar termiņiem un kvalitāti. Paldies!!!

V Vilnis meistars 02.08.2017

Jauni materiāli, jaunas iespējas!

Caurspīdīgi un pilnīgi bezkrāsaini. Daudz krāsu toņu, matēti un glancēti.
Sertifikācija: Sertifikācija: DIN EN ISO 9001 (Quality) and DIN EN ISO 14001 (Environment).

Materiāls iztur arī triecienus un nepieciešamo paredzamo ekspluatācijas temperatūru. Garantija paneļu materiālam 10 gadi,
Materiālam ir Eiropas atbilstība. Ir atzīts par veselībai nekaitīgu un kā pielietojams bērnu iestādēs, pārtikas rūpniecības, medicīnas un sabiedriskās ēdināšanas iestādēs.
Alternatīva trauslajiem silikātu stikliem, kuri ir bīstami- sevišķi, ja dzīvoklī pie lieliem vertikāliem stiklotiem laukumiem paliek bērni. Rūdītie silikātu stikli arī plīst no cietu priekšmetu piesitiena (tik smalkās druskās).

Ir droši- ja tiek pielietots Plexiglas glancētais un Plexiglas GS SATINICE (matēts) materiāls. Links: http://www.plexiglas.de/product/plexiglas/en/about/guarantees/pages/default.aspx
Materiāls nav auksts, kad tam pieskaras.
Vairāk informācija mājaslapā www.dekostikls.lv