www.sudzibas.lv Sia ''STM'' Uzlika plombi pec kuras iekaisa nervs

Sia ''STM'' - Uzlika plombi pec kuras iekaisa nervs

Pirms 3 menešiem izkrita plombe. taja pashaa dienaa pierakstiijos shajaa uukjii. bija jauns chalis, kas itkaa iztiiriija un uzlika balto plombi samaksaaju 19 ls. teica ka kaadu laiku buus juutiigs tas zobs. taa juutiiba nepaargaaja un pedeja menesha laikaa vien pieauga pierakstiijos un aizbraucu. Jau pirms kautkaada rentgena jau teica nu tad buus janjem ara nervs. sashpriceeja noneema plombi. tip nu jaa te jau nekaa traka nav. labi aizvelk mani uz rentgenu. Nu jaa tip ir kautkaads tur iekaisums. taisa caurumu velk ara to nervu uzliek zaales un pagaidu plombi. un veel piestaada 25 Ls reekjinu gan par shpriceem gan par nerva izvilkshanu un saka ka nakamajaa reizee par to plombi ko uzliks nevajadzees maksaat. sazvanijos ar citu zobaarstu tas saka ka taa ir vinju vaina. un veel tas ka kanaalu jaatiira vismaz 2 reizes ja ne triis. sheit jau peec zaaleem gribeeja plombeet ciet. (Pirmajaa reizee viirietis lika plombi kas sabojaaja zobu, otrajaa reizee sieviete kas apshmauca jo vajadzeeja to visu bez maksas taisiit + veel buutu tikai vienu reizi kanaalu iztiiriijusi.
Turieties pa gabalu no shii uukja.

D