www.sudzibas.lv SIA "Startus" Kārtēja krāpnieku firma

SIA "Startus" - Kārtēja krāpnieku firma

SIA "Startus" ar reģ.nr. 40103209349, kuru nodibināja Sarmīte Pāže (081175-12912) - kārtējā firma, kura it kā palīdz klientam iekārtoties darbā. Tai pat ir izsniegtā Nodarbinātības valsts aģentūras licence ar numuru 14/2009 28.07.2009. Īstenībā tā ir tikai kārtējā krāpnieku firma.

Septembrī, zvanot pēc www.ss.lv portālā izvietotā darba sludinājuma esmu saskaries ar SIA „Startus”, kuras darbinieks ir izskaidrojis, ka šīs uzņēmums (SIA „Startus”) par attiecīgu samaksu nodarbojas ar klienta iekārtošanu darbā. Pēc SIA „Startus” darbinieka vārdiem, sludinājumā piedāvātā vakance gandrīz noteikti (90%) ir mana. Vienīgais kas bija jāizdara – jāatnāk uz SIA „Startus” biroju pēc adreses Avotu iela 1, jāsamaksā LVL 25 un jāparaksta līgums ar SIA „Startus”.

Kad nauda bija samaksāta un līgums parakstīts, izradās, ka potenciālais darba devējs pašlaik neesot Rīgā, un ar viņu jāsazinās pēc pāris dienām pa iedoto telefona numuru. Pēc divām dienām piezvanīju. Potenciālais darba devējs teica, ka viņam ir kādas problēmas ar krāvu, un, lai tās atrisinātu, nepieciešamas vēl pāris dienas. Tāpēc viņš apsolīja atzvanīt pats nedēļas laikā, tiklīdz nokārtos minētās darīšanas. Nedēļas laikā viņš tā arī neatzvanīja. Zvanīju pats un saņēmu tādu pašu atbildi, kā iepriekš – joprojām problēmas ar krāvu, nedēļas laikā man atzvanīs. Nu, tā viņš joprojām arī atzvana...

Arī no SIA "Startus" nekādi darba piedāvājumi un vispār nekādas informācijas netiek saņemts.

Z Zirgs 28.10.2009

Kaut kur jau redzēju "Stratus" "reklāmu". TV3 "Beztabu" rādīja.
Un tik un tā cilvēki uzķerās.

R renars 18.02.2010

Paldies tev liels!
Tikko bija saskarsme ar viņiem.- Meklēju darbu un ierastajā ceļā nonācu pie viņiem, kad viss aizgāja līdz sarunām par naudu, tad teicu, ka skaidrā nevaru samaksāt (tikai pārskaitījumu) Kundze manāmi samulsa, bet pēc 10 sekundēm izdomāja izeju no situācijas- teica, lai es atnākot pēc 15 minūtēm, jo konti esot pie viņas kolēģa (wtf??) Nu izgāju mazliet pastaigāties, atgriezos un jā- sēž arī kolēģis un dod man kontu, uz kuru jāpārskaita. Cik negaidīti!!!- tas ir privātais :D
Nu neko- paņemu to kontu un braucu uz mājām. Nezinu kapēc, bet pirms skaitīju, instinktīvi izdomāju paskatīties info par uzņēmumu. Atradu Tevis rakstīto un sāku šaubīties, tapēc izdomāju noblefot...Piezvanīju viņiem un pateicu, ka esmu pārskaitījis (kaut nebiju), nu protams šie man uzreiz nodiktē visu un viss gandrīz precīzi saskan ar tevis teikto scenāriju par ''iespējams nebūs Rīgā'' utt. Speciāli paprasīju kā sauc to uzņēmumu uz ko pretendēju- viņa nosauca kko, bet piebilda, ka varbūt arī maldās. tobiš - ''īsti neatceros'' :D

Anyway Liels Paldies Tev, ka ar savu tekstu šeit, tu izglābi manus 20ls, ko visdrīzāk būtu arī viņiem samaksājis ;)

ps. jau stundu pēc mana zvana viņi atzvanīja un uztraukti prasīja no kuras bankas es esot skaitījis, jo redz viņiem tā naudiņa neesot ienākusi..