www.sudzibas.lv SIA Spoži Klientu krāpšana

SIA Spoži - Klientu krāpšana

Sastapāmies ar unikālu situāciju. Vienojāmies ar uzņēmumu par logu un aizkaru tīrīšanu divistabu dzīvoklim. Liels bija mūsu pārsteigums, kad iepriekšējo 40 LVL vietā par 2 istabu (jāatzīst gan, ka ar lodžiju) dzīvokļa stiklu tīrīšanu tika piestādīts rēķins 100 EUR (savdabīga pieeja konvertācijai no latiem uz eiro), bet par aizkaru tīrīšanu 165 EUR. Iepriekš šis uzņēmums jau bija mums vienu reizi tīrījis logus un vīrs pirms tam pārjautāja, vai cena tā pati (tātad 40 lati) uz ko saņēma apstiprinošu atbildi. Kad vajadzēja maksāt tika paziņots, ka ir mainīta uzņēmuma politika un attieksme pret tik sarežģītiem objektiem (tas sarežgītais objekts laikam bija mūsu lodžija, kas ar katru tīrīšanas reizi kļūst arvien sarežģītāka) un jāmaksā ir nevis 56 EUR (40 LVL), bet gan EUR 100. Uzņēmauma pārstāvis (kungs vārdā Reno) sāka skaidrot, ka neņems palielināto summu, bet kad sākām rēķināt, tad sanāca, ka neskatoties uz saviem solījumiem paņēma gan, ko apstiprina Reno vēlāk atsūtītā sms ar summas atšifrējumu. Par aizkariem samaksājām 165 EUR un trakākais ir tas, ka dienas aizkari ir sabojāti. Kungs gan solīja piebraukt un atgriezt naudu, bet tā arī veiksmīgi ir pazudis. Tā kā iesaku Jums neuzķerties uz šo spoži čakarējošo kantori un ņemt mūsu pieredzi vērā. Mēs par lielu naudu - 265 EUR, saņēmām nekvalitaīvu pakalpojumu un sabojātas aizkarus! Vēlreiz šo darboņu koordinātes, SIA SPOŽI,
Adrese: Rīga, Artilērijas iela 44-49, Tālrunis: +371 26377003, e-pasts: [slēpt]@spozi.lv.

F

A andrisst 16.06.2014

в порядке

L logitech 15.10.2015

A kam tā negadās. Cilvēki nodarbojas ar biznesu un šaubos vai vinām bija mēķis apkrāt cilvēku, bet gan sniegt pakalpojumu. Tiešām cilvēks pārēķinājās.