www.sudzibas.lv SIA SOL Latvia darba apstakli un alga

SIA SOL Latvia - darba apstakli un alga

SIA SOL Latvia nodarbojas ar telpu tirisanu Saja firma ir loti slikta samaksa un atieksme Man ieradija noteiktu objektu un pec 6menesiem pielika darbu klat par to pasu algu Ka maksa algu ir noteikta alga bet ja firmai vajag naudu tad man no algas nonem Ja prasa kapec ir mazaka alga tad jau ir sagatavota atruna Paslak es vel stradaju bet ir doma iet projam jo ir alga maza darbs smags un ari loti neapmierina darba samaksa un darba deveja attieksme Rakstu tapec lai cilveki zinatu par firmu SOL LAVIA un es neieaku iet stradat Ja neticat apskatiet parejas sudzibas zem sis FIRMAS

K

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.

D daiga666 21.09.2013

Nekad negrieztos pie kaut kada Pļotkina, vienkaši noželojama reklama !!!

Labdien, Daiga! Lai komunikācija starp mums būtu auglīgākā, aicinu Jūs saukt sevi vārdā un uzvārdā. Nevaram Jums piekrist, www.darbiniekuparstavis.lv ir jauns uzņēmums, tomēr ar skaidrām vērtībām. Aicinām ar tām iepazīties, kā arī, ja Jums ir juridiskas dabas jautājumi, tad droši rakstīt, izmantojot mūsu mājas lapas kontaktformu.

D daiga666 21.09.2013

Kads vel uzņemums, šads tizleņu kantoris UR nav reģistrets, ka ari Pļotkinam nepieder daļas neviena uzņemuma, tapec jusu skaidras vertibas parbaudis VID.

Nevaram Jums piekrist, Daiga. Konflikta tīša izraisīšana bieži beidzas ar tā risināšanu normatīvos aktos noteiktā kārtībā. Arī Satversmē noteiktā vārda brīvība var tikt ierobežota, ja tas iztur samērības testu., piem., vai vārda brīvība nozīmē arī goda un cieņas aizskaršanu? Paldies Jums par sniegto viedokli, kā arī novēlam Jums patīkamu sestdienas vakaru, pieklājību un portāla www.sudzibas.lv lietošanas noteikumu ievērošanu.

M MartinsIn 13.04.2016

Varu pateikt tikai ka šī firma ir negodīga gan pret darbiniekiem , gan saviem klientiem! Netiek laikā izmaksatas algas darbieniekiem un darba apstāķli šausmīgi. Klientiem uzliek pārāk lielas cenas, salīdzinot ar citām kompānijam , kā arī izmanto slikto ķīmiju pašu lētāko, bet pārlēj jau pazīstamos trauku bundžās. NEIESAKU NEVIENAM!

R RodrigoMeijers 19.08.2016

Pats pārzinu šo firmu ļoti labi, teikšu godīgi, pretenziju nekādu nav, vadībā ļoti labi cilvēki kas izpalīdz, laipni. Muļķības par darba mazāku samaksu utt. Alga var atnākt līdz 20datumam, pēc likuma.
Nu gan par pārliešanu pilnīgas muļķības...kā tad pārlej, ja pasūta ķīmiskos škidrumus no rūpnīcām pilnīgi jaunus. Ja ir kādas nesaskaņas ar šo firmu, tad uzņemat citu apkopšanas firmu, nekur problēmu neredzu...
Jauku dienu!