www.sudzibas.lv SIA Skydas Nav kvalitate

SIA Skydas - Nav kvalitate

Labvakar, neiesaku Skydas durvis, jo ir isti reketu uznemums. Saka ka Durvju eksperti un firma bija uzrakstīta un bezpajumtnieka. Nodokļus nemaksa, brauc uz Lietuvu pakal durvim. Ja durvim ir kads skrapejums vini aizskraso ar markeri un citus defektus ar silikonu. Uzmanīgi nopetat durvis, jo Vitalijs panems naudu un , kad atgriest naudu vins izdomas desmitiem iemeslu, lai neadotu. Kapec mums latviesiem ir jauztur banditu kantoris? Skydas durvis nomainiju pret latviesu firmas taisitam durvim. Pat labak ir,jo enges necikst un kartona apdare neuzpusas ... Skydas durvis tik domātas skuniem un kūtīm ..

K

V Viktorija001 21.01.2016

Esmu šīs firmas kliente jau kādus 10 gadus. Mani otrādāk ļoti apmierina durvis -kvalitātes ziņā. Sakarā ar to, ka dzīvoju pirmajās stāvā, ļoti traucēja trokšņi no kāpņu telpas, vai ārdurvju vēršana vaļā un ciet. Tāpēc mana izvēle bija skydas, kuri visu uzstādīja un izskaidroja. Paldies firmai Skydas par labām durvīm un manu mierīgo naktsmieru

E Edgars 14.08.2018

Diemzel kvalitate ir kritusi sai firmai lidz ar Vitalija aiziesanu . Hariijs netiek gala ar darba apjomu un noslodzi , zvanot 10 reizes pr neiedomasjas pierakstiti numuru. Loti slikts serviss pec durvju iegades ... Neiesaku , labak izvelieties Latviesu durvis , tiri del apkalposanas .