SIA SKORPIONS APSARDZE - Nemaksataji

Nemaksataju bars nemaksa jau ka 3 menesus iedod tik 20 vai 30 ls Cilveki iet prom vakar pat operativie 2 dezureja slimnica.Rezultats taads kad cilveki saak saprast pirms iestajies darba parbauda firmas atsauksmes interneta.Apsargi kolēģi un jaunie apsargi Nekaaadaa gadijuma neejiet uz SIA SKORPIONS APSARDZE stradaat jus iebrauksiet lielakos paraados neka jums vispar algu izmaksaas un vai vispar izmaksaas.Un piedevam par pasnodarbinato jums nodokli bus jamaksaa bet par ko jus maksasiet ja jums naw Naudas jo krapnieciska firmas prieksedetaja galva mil automatus paspeleet un jusu aldzinjas tiks iemestas automatos un uzspeletas graamatas.vienvaardus saku nekada gadijuma neejiet uz skorpions apsardzi...

A apsargs 08.09.2011

Kur ir GOLD (s.goldmanis) tur ir DOLG nemaksa Skorpiona tagat Berkuts Apsardze

J Jānis 26.11.2011

Jā, jā, tagad BERKUTS !
Mašīnas arī tādas kā eglītes spilgtākas nevarēja uztaisīt. Klauni.
Un vadība tā pati, tas uzmetējs Goldmanis, kas visas algas nospele kazino, tagad vismaz blatnos nummurus novacis no džipa, kas iegādāts par darbinieku saziedotajām algām.

L lucky29 18.06.2012

sveiki, vecais skorpiona nosaukums ir nomainīts uz apsardzes firmas nosaukumu BERKUTS, nostrādāju divus mēnešus vienā no pašvaldības iestādēm, jau trīs mēnešus nevaru saņemt algu, man ir līgums uz rokas un viss ir oficiāli, bet berkuts pieņem darbā cilvēkus un slēdz līgumu uz skorpions bāzes, es nesaprotu kur valsts skatās, nenormāla krāpšana un ņirgāšanās par cilvēkiem, nemaksā viņi vispār neko, aizbildinās ar kautkādiem iesladētiem bankas kontiem uttt, jau jums zvana tāds AIVARS vai arī tās apsardzes firmas vadītājs sandis goldmanis, un piedāvā darbu berkutā, nekad neejiet, ja nu vienīgais vēlaties kalpot bezmaksas ja šo ziņu lasa kas vēl ir apkrāpti dodiet ziņu un mēs rīkosimies!?

I Igoors 30.05.2013

Sveiki, piedavaja darbu firmaa Scorpions vai tur ir tada pasha situacija? Nemaksa algas un taa talak?
var kaut kas atbildet?

I Igoors 30.05.2013

Sveiki, vai Sia Scorpions ir tada pasha situacija? Nemaksa algas un taa talak?? Piedavaja darbu un paprasija atvert to otro kontu kautkadam darbiniekam? del kam?

L lucky29 31.05.2013

es nostrādāju skorpionā 2 mēneši, nemaksā viņi ne santīmu, kad ej prom no darba aizbildinās ar aizsaldētiem kontiem skorpionā, firma saucas Berkuts-ofiss atrodas VEF teritorijā 2 stāvā, līgumu slēdz uz skorpions, obJekti-krīzes centri, bērnudārzi, slimnīcas utt-tā ir visstīrākā krāpšana, kalpošana par velti, gribi pakalpot Aivaram vai Goldmanim par pliku velti-nāc labāk pie manis strādāt, zemi rakt-es vismaz pusdiennas izsniegšu:)))AIVARS NOTEIKTI TIKS NOTVERTS UN SODĪTS-MĒRGLIS

I Igoors 19.06.2013

Tadag viniem ir jauna fishka!! Prasa atvert otro kontu un njem uz to kontu sms kreditus. Tagad ir ari viniem nosaukums SIA "KOP-SG" atrodas Riga, Dravinieku iela 15. Taa ka ljoti laba firma!! Stulbenju bars savacas.

S sikaiss 26.05.2014

Es saja firma nostradaju vesalu gadu kopejais rezume sausmas.kolegi labi iznemot mainas vecakie.kamer neiedosi kukukli tad pret tevi izturesies ka pret meslu.kas atiecas uz Aivaru Balodi un sandis goldmani ir tiesam negodigi un kretiniski uzvedas.sola visadus brinumus piemeram par algas paaugstinājumu, vairs netiks kaveta alga.bet sie visi milnigi meli.Tad kad saku stradat saja firma pirmos 2 menesus tiesam maksaja uz kartes un pec tam viss.par apsardzi paula stradiņa klīniskā universitātes slimnīca maksa par viena apsargu Berkutam 1h 12, 81 eiro, bet Bet Berkuts saviem darbiniekiem maksa par 1h 1, 49 eiro. Taka loti silti iesaku nejiet, neparakstiet nekadus papirus, Ja vien neesi tiesam stulbs...

Latviešu tautas 28.05.2014

Хочу выложить их базу данных. Куда посоветуете?

O Objektīvs 19.04.2016

spriežot pēc izteikšanās veida un gramatikas, ko te tie negatīvie komentētāji ir sarakstījuši, nav tie gaišākie prāti. tieši tāpat arī pieiet pie darba, laikā neatnāk, ar klientiem runāt neprot, iznīcina tādējādi klientus un reputāciju, bet uzskata, ka viņiem vēl ir jāsaņem par to alga: "bet es taču strādāju" mja, sastrādāji gan, bet ne strādāji. no pašiem velk pēc alkohola, bet tas tak ir normāli. un cik aptaurētam idiotam ir jābūt, lai uzskatītu, ka atmaksājas uz katru nākošo maiņu meklēt jaunus cilvēkus???!!! tērēt laiku, apmācīt un ieskaidrot, ko nozīmē labi strādāts darbs

B Batonik 25.08.2018

Par izdārīto darbu ir jamaksā naudu! Ja cilvēks neizdara savu darbu- atlaid! Nu bet ne zog naudu no kabatas- tā dara tikai žurkas, kuri tur darbā, bet pēc tam kad atnāk algas diena, saka to mēslu, kā iepriekšējā komentārā!