www.sudzibas.lv SIA ''Skanis'' neizdod atlikumu EIRO monetas

SIA ''Skanis'' - neizdod atlikumu EIRO monetas

Labdien. Pirms paris dienam iepirkos centralaja tirgu, iegadajos smalkmaizites, devu naudu latos un pardeveja atlikumu man izdeva ari latos.Manuprat tikai sabiedriskaja transporta drikst izdot atlikumu tada nauda kada tu maksa, parejas vietas jaizdod eiro. kad jautaju pardevejai kapec latos ir atlikums , nevis eiro, vina man atbildeja ,ka vinai neesot tada kase kas uzrada eiro atlikumu.

L LiRu 07.01.2014

Šito veikalā vai trigū naudas mainītāju dēļ arī pustirgus nestrādā. Tiešām grūti tos savus latus kontā iemaksāt vai bankā samainīt???

Likums ta likums, bet ja pašam darba devējs algu viensantīmniekos izmaksātu, laikam arī sūdzētos, ne?

L leedss 07.01.2014

klausies tu tagad saksi vainot ka pus tirgus nestrada tikai tapec ka cilveki maksas ar latiem? ok, tad lai ta vieta kur es pirkos, lai ari netrada lidz 15 datumam. daudzi jau nestrada jo nemak pardevejas izrekinat cik atlikums ir jaizdod! un diez ko tad man darit ja algu janvara sakuma izmaksa visu latos turklat 50 lati pa latam, iet uz banku un stavet rinda, teret savu laiku jo redz kads kungs doma ka tirgu pirkties ar latim ir nesmuki darits???pff... nolaidies uz zemes es te palasiju tavus komentarus gandriz katra saskatiju ko divainu, tu visur mekle savu IZDOMATO taisnibu! nejaucies kur nevajag, ir tads likums un tas ir jaievero un lidz 15 janvarim maksaju kada valuta velos !

L leedss 07.01.2014

Jums laikam informacija nav pienakusi kadi sodi draud par naudas neizdosanu EIRO! tad pirms komentejat iesaku uzzinat.

R ri4y 07.01.2014

Laikam neesat dzirdējuši ka sakarā ar Eiromonētu deficītu, ja tirgotājiem mazajiem maksā latos, tad šie arī drīkst izdot latus. Jāseko līdzi info neviss sūdzības jāraksta. Un soda par nepareizajām cenām konventācijā.

L LiRu 07.01.2014

Runājiet ar savu darba devēju, kurš tiešām nedrīkstēja algu janvāra sākumā izmaksāt latos, rakstiet iesniegumu VDI un ieņēmumu dienestam, ja paveiksies, tiksit pie kompensācijas par sagādātajām neērtībām.

Un tirgū mazie tirgotāji nestrādā nevis tāpēc, ka nespēj atlikumu sarēķināt, bet tāpēc, ka ar viņu apgrozījumu nepietiek līdzekļu, lai turētu gana daudz maiņas naudas kasē. Jūs esat kādreiz parēķinājis, cik tur monētu nepieciešams, lai vienu dienu nostrādātu, kur nu vēl divas nedēļas...

Lai gan ko tur daudz, Jums tāpat nesaprast...