Sia Sitnas - Krāpšana

Šī firma ir unikāla ar to ka algas netiek maksātas oficiāli, nav darba līgumi darbiniekiem, darba drošība neeksistē un visbeidzot algas vispār netiek izmaksātas, vergo cilvēkus.
Ir apkrāpti aptuveni 10 cilvēki - nav algas par martu izmaksātas un negrasās to darīt..
Ļoti māk pierunāt darbiniekus darīt darbu pa velti!
Ja šis uzņēmums jums ko piedāvā tad padomā divreiz !

K Klucisklucis 07.05.2016

Santis Siliņš ir īstākais muļļa un cilvēku čakarētājs. Tikai tādi paši bezsmadzeņu pajolīši pie viņa strādā.

S Sand 26.12.2017

Santis Siliņš ir totāls krāpnieks. Cilvēki esiet ārkārtīgi piesardzīgi ar šo ķēmu, viņam ir draudziņš Igors, resns pasīvais gejs. Man viņi piedāvāja stāties dzimumsakaros ar šiem diviem, pasīvajiem. Igors tieši no ieslodzijuma iznācis un viņam tas ir vajadzīgs. Teica, ja piekritīšu tad atdos manus 800eur un vēl pa virsu uzmetīs 200eur.

R rte 08.03.2018

Игорь толстый петух- БОРМАН, мне тебя долго искать, давай скин цифры. Я вас двух петушков вместе закопаю. Хватит уже прятаться. Santis жди гостей в салоне у бабы.

T tgb 30.04.2018

Šitie divi pasīvie gomiki tagat slēpjas zem citām firmām. Esiet uzmanīgi. Ja kas rakstiet Santim uz Facebook kontu. Tas daunis slēpjas tagad aiz savas vecenes konta Ineses. Inese santis Siliņi.
Dauni norēķinies ar saviem parādiem, un tad liec feisbukā, glamūras bildītes ar savu mauku.

M Martiņš 123 15.07.2018

Kroplais atdod naudu...