SIA SINDEN -Autoguru un Evroskidka (www.buzzy.lv, www.evroskidka.eu) - Krāpnieki

Labdien!

Vēlos paziņot ka šā uzņēmuma īpašnieks ir krāpnieks. Jevgenijs Igumnovs ir SIA Sinden īpašnieks, kas izlēmis tikt pie vieglās naudas pelnīšanas. Tā kā autoskola nenes nekādu peļņu (kvalitāte ir vnk briesmīga), izdomāja piepelnīties uz kupona portāla. Mistiskais Konstantīns Šaripovs, kurš it kā bija darbojies uz pilnvaras pamata, vadīja šo afēru:
-aicināja cilvēkus strādāt un īstajā brīdi pazuda, kas ir redzams vienā no sudzībām. Daudzi cilvēki jau tika piekrāpti..Un viss vēl ir priekšā, jo viņi ir izveidojuši vēl vienu mājas lapu - buzzy.lv, kur vēl varēs pa kluso kādu laiku krāpties.

Tagad mūsu stāsts.
Mēs izvietojam savu akciju šājā www.evroskidka.eu. Līgums tika atsūtīts. Konstantīns ar savu palīgu (meitene, kura zvanīja un piedāvāja rīkot akciju) izveidoja akcijas (par kuru mūsu uzņēmums, kas veidoja akciju, nesaņēma nopelnīto solītu naudu pēc pakalpojuma sniegšanas).
Sazinājamies ar to meiteni, lai precizētu, cik ilgi vēl akcijas būs aktīvas, un kad tiks izmaksāta nauda, jo klienti jau sāka apmeklēt nopirktu pakalpojumu. Un viņa izstāstīja, ka šīs godavīrs piekrāpis arī viņu, viņa esot nostrādājusi veselu mēnesi, bet kad pienācis laiks izmaksāt naudu - viņs pazuda un meitene arī vairs netiek iekšā mājas lapā, lai kaut ko izveidotu un lai vismaz titku skaidrībā cik tad ir pārdotas akcijas utt.
Ir noskaidrots, ka Jevgenijs Igumnovs arī ir tas īstais direktors, kura vārds un uzņēmuma nosaukums rūpīgi tiek noslēpts.
Firmas juridiskā adrese ir Kaplavas 5 -40. Tad laikam tur arī meklējams krāpnieks, vai savā autoskolā Merķeļa 11-309, vai arī mācību sniegšanas brīdī uz Toyota Corolla ar numuru FS-8151.
Visi, kas ir tikuši piekrāpti, ņemiet vērā!

G

R rob 31.01.2012

Tai kompānijaj nav nekads sakars ar buzzy.lv

I Irina Baganova 02.02.2012

Полностью согласна, Константин Шарипов и Евгений Игумнов-самые настоящие мошенники, которых пора призвать к ответу.Я тоже жду от них денег за размещенные на портале evroskidka.eu, но, похоже, так и не дождусь.

G Glummy 02.02.2012

Tu, rob, ļoti cītīgi seko visam, kas tiek rakstīts par šo mājas lapu. Kā tik neesi Konstantīns?!!

G Glummy 02.02.2012

D Dace Kadiķe 04.02.2012

Gribu informēt sabiedrību, ka šis nav vienīgais portāls, kas nesamaksā uzņēmējiem naudu par pārdotajiem kuponiem. SIA "Plazerra" - plašāk pazīstamā kā portāls labaprece.lv, valdes loceklis Juris Habermanis - pārdeva decembrī kuponus vakuuma masāžas akcija mūsu salonā. Visi klienti jau ir apkalpoti, bet diemžēl naudu mums neviens par to nepārskaita.
Ir iesniegta lieta Lindorff parādu piedziņas kompānijai un cerams, ka viņiem kaut ko izdosies panākt.
Lūgums visiem, kam ir bijuši šādi gadījumi - nesēdēt un nevaimanāt, bet informēt par to sabiedrību, lai mēs pēc iespējas ātrāk uzzinam par krāpniekiem, kā arī iesniegt lietas parādu piedziņas kompānijām un rīkoties atbilstoši likumam, lai vainīgie nepaliek nesodīti!!!

D Dace Kadiķe 04.02.2012

G gm7 28.03.2012

Runajot pa autoskolu Autoguru es tur macos un man nau nekadu problemu tikai varu teikt visu to labako pa so skolu

V VORON 18.06.2012

Šaripovs Konstantins un Romans Kaldišovs dibinaja SIALAT-GUARD apsardzes firmu.stradaju pie viniem 2 menešus, bet algu vini nesamaksaja ne man ne citiem darbinikekem.Tegda Romanam Kaldišovam pieder apsardzes firma TITAN viņš apkrapa klijentus.kad izraskta reķinus par pakalpojumiem, iraksta tajos viltotus nepamatotos izsaukumos.(katrs izsaukums 8, 99).tagad uz Romanu ierosinata kriminallieta par piesavinašanu.vinš paņema tehniku uz nomu un nemaksa.

A Antoha 28.06.2012

VORON, согласен! Константин Шарипов и Роман Калдышев - мошенники. Вобщем-то у них то и по фамилиям и мордам читается (Шарик-Шариков и Кал-Калыч). Не связывайтесь с этими личностями ни в коем случае! Обманывают клиентов (ужасное качество обслуживания, также наценки за дутые услуги), обманывают работников (не платят за работу, обещают впустую), обманывают партнёров (не платят аренды за помещения и технику, не платят за телекоммуникации). Вобщем неспособны нормально качественно работать, один разводняк сплошной.