www.sudzibas.lv SIA Sigtur Darba apstākļi

SIA Sigtur - Darba apstākļi

Neejiet strādāt uz šo iestādi! Darba apstākļi ir vienkārši briesmīgi, neprofisionāla vadība ar padomju laika domāšanu. Gan restorānā strādājošam personālam, gan viesnīcas personālam tiek uzkrauti milzum pienākumi, kuri ir jāizdara ļoti lielā ātrumā. Vadībai ir pilnīgi nospļauties uz jebkāda veida kvalitāti un cilvēkiem, galvenais ir gūt ienakumus. Nekas, ja tiek zaudēti 10 eiro, tiks iegūti 5!!! Restorāna vadītāja, ja tā viņu varētu nosaukt, Inese ir visnekompetetākais cilvēks, kādu jebkad esmu redzējis. Viņa uzskata, ka tas ir normāli, ja restorānā maiņā strādā 1 pavārs un 1 viesmīlis abi divi pa 16 stundām, gan uz brokastīm, gan pa dienu, uz vakariņām, semināriem, kāzām, bērēm. Rupji sakot vadība ir baigākie kapeiku pis*ji!

A Anonīmais11 14.03.2014

Piekrītu, es tur arī kādreiz strādāju, neiesaku nevienam!