www.sudzibas.lv Sia Sibes apkalpošana

Sia Sibes - apkalpošana

Slikta attieksme pret klientiem , vai tas būtu auto noma vai kāds servisa pakalpojums . Jānis Kokins sauc šo cilvēku kurš apkalpo klientus . Kokina kungs par kuru nosaukt nevarētu skatās uz klientiem no augšas . Kaut pats no sevis neko neizrāda . Es personīgi vairs nebraukšu ar viņu mašīnām un neizmantošu viņu servisa pakalpojumus. Vienā vārdā šis cilvēks ir LEMPIS ar kuru negribās runāt. Servisā vispār nerunā latviešu valodā . Sarunu valoda ir uz pirkstiem.

G gatisb 15.11.2018

Kārtējais serviss kurš izdomā auto mainīt detaļas kuras nemaz nevajag mainīt, lai tik nomainītu un nopelnītu naudu. Cenas par darbu, detaļām arī ir uzpūstas un nav nekādas mazās priekš šāda tipa servisiem. Drošvien vislielākie kosmiskie rēķini tiek piestādīti cilvēkiem kas neko nesaprot no auto.