Sia Shell - Darbs

Ieteikums neiesaistīties darba attiecībās ar šo kantori, Sia Shell, kas būtībā ir tas pats trest. Kolēģe un es neesam saņēmuši aprēķinu pēc darba attiecību izbeigšanas jau vairāk kā mēnesi. Vērsos valsts darba inspekcijā sakarā ar šo faktu, bet atbilde jāgaida vēl mēnesi.
Kā redzu šajā vietnē, sūdzības sia shell nerisina.
Padomājiet, pirms mēğinat tur strādāt, vai esat gatavi strādāt par velti. Darbinieku trūkums shell dus ir katastrofāls. Kāda mana kolēģe bija spiesta strādāt 3 diennaktis pēc kārtas. Ko par to saka likumdošana? Mana pieredze bija ar Sia Foror, kas ir zem Shell.

V

K keks5800 03.05.2018

Es arī strādāju Shell DUS, kur man nesamaksāja pēc tam, kad aizgāju no turienes. Zvanīju un jautāju, teica, ka atzvanīšot, kad uzzinās. Tā jau pagājuši 7 mēneši, kopš viņa man "atzvana". Pēc kolēģes ieteikuma pazvanīju grāmatvedei, kas visai rupji mani atšuva. Naudu tā arī vēl neesmu dabūjusi. Cik sapratu, tad viņi maksā algu kamēŗ tu tur strādā. Līdz ko tu aizej no darba, tā viņi tev vairs nemaksā, kas ir visai bēdīgi, jo bieži jāstrādā virstundas un vairākas naktis pēc kārtas.