www.sudzibas.lv Sia Senlejas Lopu uzpircēja,apkrāpj klientus

AtrisinātaSia Senlejas - Lopu uzpircēja,apkrāpj klientus

Iesakām visiem zemniekiem un lopu audzētājiem uzmanīties no liellopu uzpircējas Bronislavas Brices,kura dzīvo Preiļu novada, Smelteros un strādā Sia SENLEJAS.Viņa mēdz krāpties ar dzīvnieka svaru un parasti ceturto daļu no naudiņas kura pienākas dzīvnieka īpašniekam viņa bezkaunīgi piesavina sev,parasti tas tiek darīts ar vecāka gada gājuma cilvēkiem-pensionāriem...Lūdzu esiet piesardzīgi un neuzticaties šai personai.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta veronika K. 07.10.2016

Noticis pārpratums.

V

V valija 21.10.2016

Labdien, Veronika K.!

Tā kā šīs sūdzības iesniegšana ir nepamatota un godu aizskaroša, vēlos Jūs lūgt labprātīgi sazināties ar mani un atzīt savu vainu, kā arī man un uzņēmumam publiski atvainoties.
Ja tas tuvākajās dienās (līdz 2016.gada 26.oktobrim) nenotiks labprātīgi, tad būšu spiesta doties uz policiju, kur tiks iesākts kriminālprocess par goda aizskaršanu un tiesas ceļā noskaidrota Jūsu identitāte (vērsos jau policijā pēc konsultācijas, tur man apgalvoja,ka tas mūsdienās ir iespējams). Pieprasīšu arī kompensāciju par nodarīto morālo kaitējumu gan sev, gan uzņēmumam, kurā strādāju.
Lai arī komentāros ir izteikts, ka sūdzība ir jāizdzēš un noticis pārpratums, bet to joprojām var izlasīt.

Cerot uz sapratni un situācijas atrisināšanu bez tiesībsargājošajām instancēm,
Broņislava Brice.