X x 11.06.2004

Luudzu pastastiet detalizeeti.

P Pēteris 02.09.2004

Jūs domājat, ka tādu ir maz?! vienmēr tādi bija, ir un būs, jebkuram uzņēmumam, jebkurā sfērā, kuri ir neapmierināti ar savu nopelnīto naudu.

S santex 12.08.2013

Stradaju firma, kops Maija lidz julijam, bet algu neesu redzejis jau divus menesus. Taka nezinu ko darit, jo ja aiziesu naudu vispar, neredzesu.Prezidenta, pils jau nau maza eka.

S stradnieks555 31.05.2014

Rolands Liberis ir krapnieks, man ari nav samaksaajis naudu par padarito darbu, ar vinu nevar ielaisties nekadas darisanas

P Padoma! 31.10.2014

NETICIET VINAM!!!OBjekts Valmiera, stradaja daudz pazistamie, visi tika "uzmesti", ja ari pec 2 men.izmaksa tad "grasus"un visulaiku attaisnojas ka galvenie neparskaita:).Beigas vel kad zvana, bezkaunigi necel, vienozimigi sudzesos VID:(

G Girts 08.12.2014

Ari stradaju valmieras objekta. Un neticiet pretejam. Nesiet mulki un nestradajiet kur izdzirdat Rolanda Libera vardu.