SIA SEGEVOLDE - Attieksme

SIA Segevolde - Valdes priekšsēdētāja - Anita Jankava kas ir arī viena no vairāku desmitu akciju turētājiem, bet galvenā kas pieņem visu par un ap šo firmu. Tātad, kad stājaties darba attiecībās konkrētajā firmā, jau iepriekš noskaidrojat kas un kā būs ar darba algu un darba pienākumiem. Alga reti kad tiek skaitīta uz kontu, bet izmaksāta uz rokas, jautājums vai sociālās iemaksas tiek veiktas? Darba pienākumos ietilpst dot preci uz parāda, ka pārtikas veikalos " Vesko", un tā arī Saimniecības preču veikalā. Ja esat strādājis ārpus sava darba laika, tad alga nu kautkā par to laiku jānopelna pašam, ar Priekšsēdētājas atļauju, varat neiesist kasē pircēja naudu, bet paņemt sev, kamēr summu savāksiet. Kad darbu uzteiksiet, tad rakstot atlūgumu, Valsts ieņēmumu dienestā tas tiks iesniegts jau izlabots, un ar it kā Jūsu parakstu, perfekti novilto, tas gan. Inventarizācijas tiek noslēgtas ar vairākiem tūkstošiem plusos, kurus Valsts ieņēmumu dienestā neuzrāda!
Neiesaku ielaisties darba attiecībās šajā iestādē, ja vien nevēlaties sev jaunas problēmas pa dzīvi.