SIA Scour, reģ. Nr. LV40103755588 - Krāpnieks

Uzmanību, KRĀPNIEKS!Šis cilvēks, Kārlis Bredrihs, Kurš ir valdes priekšēdētājs firmai SIA SCOUR (reģ. Nr. LV40103755588, juridiskā adrese Bērzupes iela 6-2,Rīga, LV-1004), kopš 2015. gada sākuma man parādā ir 570€ kā algu par celtniecības darbu pakalpojumiem.. Zinu, kādam šī summa var šķist neliela, bet tā radīja pamatīgu robu manā finansiālajā stāvoklī. Pats biju muļķis, jo uzticējos Kārlim, strādādams bez līguma. Pēc padarītā darba lika gaidīt, kad ieskaitīs naudu priekšnieks, bet līdz šim brīdim nav devis ne ziņu par sevi, ne kaut kādā veidā centies kaut ko sarunāt. Pagājis ir daudz laika, bet iekšā man vēl jo projām grauž šis notikums. Gribu brīdināt visus, kam ir vai plānojas sadarbība ar šo cilvēku: pasargājiet sevi un izvēlieties uzticamu firmu!

C Chelsey 06.09.2015

Darba līgums ir/bija? Ja nē, pats vainīgs. Ja ir, pats vainīgs, ka neko nedari, lai dabūtu naudu, kas Tev pēc likuma pienākas.