www.sudzibas.lv SIA Sapnis FS Produkts neatbilst iepakojumam

SIA Sapnis FS - Produkts neatbilst iepakojumam

Taču par ko ir stāsts...
Nezinu kas tur ir pie vainas, ka vafeles vairs nav tās pēc kvalitātes, kas bija nopērkamas gadus atpakaļ, tā pat līdzīgi kopumā skatoties uz produkcijas piedāvājumu, ir sajūta ka laikam ejot produkcija paliek ne kvalitatīvāka, bet otrādi. Šobrīd es redzu līdzīgu ainu kā ievestajiem saldumiem... vienīgais, kas ir tiešām atstrādāts, tā ir reklāma un iepakojums, esmu nobaudījis ievestos kārumus, kas uz iepakojuma ir fantastiski attēlots, bet atverot kārbu, tur puse, īstenībā dažkārt pat vairāk, no kārbas daļas aizņem pats iepakojums. Ja ko tādu esmu neveiksmīgi nopircis, tad otreiz nepirkšu un tas ir jāsaprot, pērku lietas, kas ir patiesas ar patiesu kvalitāti.

Saprotiet, kā variet izskaidrot piemēram šo Rīgas vafeļu torti ar riekstiem? Te var redzēt totālu līdzību ar zemās kvalitātes ievesto produkciju! Tas nav tas, kas atbilstu jūsu prasībām un kvalitātei! Unikāls iepakojums, reklāma! Tas arī viss.. pati produkcija nebūt nav tā, kas attēlota uz iepakojumu! Jūtos apmānīts, jums pašiem šāda iepakojuma bilde salīdzinot ar attēlos redzamo produkcijas reālo izskatu ir saprotams?
Taču vajadzētu saprast ko reklamē un ko reāli tirgo!

N