www.sudzibas.lv SIA Santa Maria Attieksme pret darbiniekiem

SIA Santa Maria - Attieksme pret darbiniekiem

Darbiniekus atlaiz, nepaskaidrojot iemeslu, piezvana 20.00 vakara un pasaka, tavi pakalpojumi nav vajadzigi.Uz darba intervijam firmas parstaves var atlauties nokaveties pat 10 min.Viena tada resnule no Rigas uzdod tadus jautajumus, kurus zinat viniem nepienaktos(man pat aizmirsas siis govs vards, jo to atcereties TO man nav vajadzibas).Cik un kadi man krediti, to nu gan vel neviens nav prasijis darba intervijas.SANTAMARIJAS sudi stav piegrusti plauktos bez kustibas, jo ir 5 letaki un labaki garsvielu razotaji ar draudzigakam cenam.

A Agressive 02.11.2008

Ja Jums ir noslēgts darba līgums, iesaku Jums vērsties tiesā par nepamatotu atlaišanu... Ja vajag padomu, rakstiet uz e-pastu.

A Aleksandrs 03.11.2008

SUDA BEDRE, PRECE MESLS BET IZTELOJAS SEVI PAR BAIGO KONCERNU.

S Specator 09.12.2008

Neattaisnoju Santa Mariu..bet piedod firmai ir jāzin kādā situācijā Tu kā darba ņēmējs esi, vai Tu esi sakrāvies kredītos līdz ausīm, vai kā citādi.Kavēt par 10min...tas viņai kā intervētājai būtu bijis atļauts, ja Tu tādu joku izspēlētu, tad gan nebūtu labi.
tā kā necepies.

A Aleksandrs 12.09.2009

Bet kada dala un dirsas sapes butu tadam uznemumam gar maniem kreditiem???a lai kaut 10 kreditu, un kas no taa???Tadi darbinieki-stulbeni boja firmai reputaciju.Varu domat, ja jau tada attieksme intervijas laika, tad ko sie ar darbiniekiem dara pienemot darbaa?Nav nepamatotu sudzibu.

L Laurita 17.11.2009

Bēdīgi, ka tāds zināms brends un tāda ANTIREKLāMA!

K konti 12.09.2010

piparu bodite!