www.sudzibas.lv SIA Sanekss ( Saneks ) Amorāla uzvedība un krāpniecība

SIA Sanekss ( Saneks ) - Amorāla uzvedība un krāpniecība

Labdien!!!
Tā kā laika brīvā nav daudz uzrakstīšu īsi un konkrēti.
15.10.2013.g. atbraucu uz SIA SANEKSS metāllūžņu pieņemšanas vietu Daugavpilī. Un koncerts sākās ar to ka man pašam nācās visu metālu un akumulātorus izkraut, aiznest uz svariem un tad no svariem sanēsāt pa kastēm. Turpinājumā pieņēmēja Valastvovas kundze sāk bļaut un rupji runāt ar mani jo viņai vajag uz mājām. Precizēšu ka es ierados 15:40, bet stādā Sia Sanekss līdz 16:30. Pēdējais piliens bija kad uz svariem rāda ciparus (kg), bet pieņēmēja uz papīrīša raksta mazākus skaitļus argumentējot to tā: (tūlkojumā no krievu valodas) ja kaut kas nepatīk tad vālē prom, man te nav laika ņemties ar dažādiem svoločiem. Kad viss šitais teātris kļuva par principa lietu, lai pārmācīt kundzi kura morāli iesprūdusi CCCP laikos, nācās zvanīt uz galveno sanekss kantori. Tur humoristiskā formā man paskaidroja ka tā nevar būt un pateica ka tūlīt pazvanīs Valastnovas kundzei un nu būs viņai "bērza putriņa". Bet tā kā zvans manā klātbūtnē nenotika es nolēmu tieši šeit visiem apskaidrot: ja jūs negribat iejusties bomzīša vai metāla zagļa lomā, vai veikt sava atvestā metāla šķirošanu un nēsāanu, ja negribat būt apdir.... apvainoti un gribat lai jūsu naudas maks būtu pilnāks nebrauciet uz SIA SANEKSS!

P.S. Visā šinī operā piedalījās vēl viens pieņēmējs(jauns puisis), par viņu neko sliktu pateikt nevaru.

V vitanita 26.10.2013

Jēkabpils Saneksā ļoti laba attieksme, - palīdz izkraut, u.t.t. puiši draudzīgi.

L Liga_ziemele 05.01.2015

Tieši ienācu iekomentēt par Rīgas Sanekss darbinieku (konkrēti, tas kurš pieņem krāsainos metālus - Alumīniju, Ner.Tēraudu).

Tas ir Vāks... Tas vecis vienreiz norausies... Pirmāk kārtām, viņš nevis sasveicinās, bet sāk brēkt virsū "Kak Vi mne Vse nadajeli. Mne vsjo nada i vsej" - Tādā stilā. Nu labi, mazums cilvēkam garastāvoklis nav - TAK NĒ, TAS IR KATRU REIZI ja ne uz mums tad dzirdam ka uz cita bļauj. Tad mēs paši uzliekam uz svariem un VĒL ARĪ NOŅEMAM, - pašam zelta pilkstenis laikam uz rokas spiež to izdarīt.

Es noteikti pasūdzētos priekšniekam, bet nekur nevar atrast kontaktus... Mēs jau domājam, varbūt labāk vest uz citu vietu nodot, jo TAS KLIBAIS PIEŅĒMĒJS, TĀ ARĪ BAUROJA - Brauciet citur nodot :) Tad es īsti nesaprotu... mēs jau varam citur braukt, bet vai Sanekss priekšniekam tas patiks :)

Ja nu tomēr paveiksies un Sanekss Priekšnieks izlasīs mūsu sūdzību, tad lūdzu aprunājaties, un pastāstiet Tam RUPJAJAM pieņēmējam, kādi pienākumi viņam ir un kā ir jāuzvedās algotā darbā.