Sia SAMS LTD

Reklamē ka iekārto cilvēkus darbā Anglijā par brīvu,bet reāli prasa naudu par darbību -par kuru nav izsniegta licenze.Cilvēki neuzķeraties uz leto mušpapīru.Ir viņiem arī forums no kura tiek izdzēsta viņiem negatīva informācija.http://xpeople.sytes.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15&sid=cd69329b52af6485fb33787fc8fc1ddd

J

S Svetlana 09.02.2006

Razvodjat klientov,ne vipolnjajut ni odnogo punkta dogovoraPriehav na mesto ludi predostavlehi sami sebe bez denegi edi.Nanih pora podavat v Sud i li6it licenzii.

H hjdt 20.05.2007

Jā raksta ka pie viņiem "Home office"maksā 200.mārciņas,lai gan reālā cena ir 50.mārciņas.Tad par reģistrāciju viņi prasa 20.Ls citā gadijumā 50.ls.Reklamē ka iekārto par brīvu,kaut gan reāli jāmaksā ir.Domāju šeit būtu darāms darbs Valsts ieņēmuma dienestam.

L leila 01.08.2007

Sergejs riktiigs losis i razvodciks

S sams-ne-ja 27.09.2007

A menja za kritiku na forume SAMS zabanili...