www.sudzibas.lv SIA SalviNET nepamatots rēķins

SIA SalviNET - nepamatots rēķins

Ilgus gadus izmantojām hostinga pakalpojumus un š.g. 11. aprīlī atteicāmies no tiem. Viens no iemesliem, ļoti formāla un lēna atbilde uz jautājumiem. Taču šis SIA SalviNet apgalvo, ka mums ir jāapmaksā viņu rēķins, kurš izrakstīts 2. aprīlī par hostinga pakalpojumiem gadu uz priekšu sākot ar 17. aprīli.
Sanāk pavisam absurda situācija. Piemēram, ja viņi šo jauno rēķinu būtu jau atsūtījuši 1. janvārī, arī tad visu pavasari mēs nevarētu aiziet prom no viņiem, nesamaksājuši piestādīto rēķinu par gadu uz priekšu. "Mūžīgā verdzība" no kuras var atpirkties tikai nomaksājot rēķinu.
Tā vietā, lai atbildētu uz maniem jautājumiem, vēl atsūta piedraudējumu, ka nosūtīs mūsu datus parādu piedzinēju firmai.

Uzmanieties no šādiem censoņiem!!!

J

J juris.ulgis 21.04.2013

Vai Tev "smīkņa" ir bijusi darīšana ar šo SIA?

S smīkņa 21.04.2013

Man personīgi nē, bet pameklē google par šito interneta hostinga karali-klaunu!

I ittehnikjis 21.04.2013

Es arī biju viņa klients. Situācija līdzīga kā tev, vēlējos izbeigt līgumu, bet izrādās web lapas kontā ir automātiskais pagarinājums visam. Pateicu ka pēdējo(jauno) rēķinu nemaksāšu, ok paiet 20 datums un ēpastā(no.lv lapā) meils jusu 30eiro nu ir 385eiro(līgumsods +maksa), protams sākās garas diskusijas, beigas izrādījās ka var nemaksāt, tas ir ja gribēsi palikt un atjaunot.(protams tas bija 30d garumā+saruna ar pazīstamu juristu). Un ziņu kopijas var gan sev uz meilu pārsūtīt(pārsūta ziņas kopiju, kad ir atbilde)