SIA "Salna R" - darbs

Labdien!
Uzskatu par pienākumu informēt arī citus cilvēkus – strādāt gribētājus, par tādu firmu kā SIA „Salna R”. Un tā – šī firma (tās darbības vieta) atrodas Rēzeknes rajona, Bērzgales pagastā, (firmas ofiss atrodas Rēzeknē, Atbrīvošanas aleja 155 k.1, LV-4604). SIA „Salna R” faktiski ir kokzāģētava. Tās īpašnieki – Raitis un Dzintra Rancāni. Ja nav ko darīt un gribas pačakarēt sev smadzenes, tad droši var iet pastrādāt šajā firmā, kur: 1. ir nepārtrauktas problēmas ar darba samaksu; 2. no firmas vadītāju puses - nespēja normāli komunicēt ar darbiniekiem; 3. darba mašīnas, ierīces – lūžņi; 4. darba apstākļi – necilvēcīgi (medicīniskās aptieciņas, ugunsdzēšamie aparāti darba cehā neeksistē, tāpat nav arī zentzāģu skaidu atsūcēju (nepārtraukti ir jārij skaidu putekļi), materiālu garinātāji strādā pie atklātiem zāģiem, nav nekādu aizsargietaišu, attiecīgi – viena nepareiza kustība un var šķirties, labākaja gadījuma no pirksta, ja ne no visas rokas. Darbojošies elektrības, kabeļu vadu gali mētājas pa zemi u.t.t.). Sešu mēnešu laikā, kurus es nostrādaju šai firmā, manā klātbūtnē nomainījās seši kolēģi – jo atnāk un saprot pie kā strādā. Tā arī es nospļāvos un aizgāju. Neiesaku nevienam izmēģināt savu laimi firmā SIA „Salna R”.
Ar cieņu, piekrāptais darbinieks.