SIA Salenta Baltija - krāpniecība

SIA Salenta Baltija (tel. 28877457) ir krāpnieki. Saliek sludinājumus pie māju durvīm. Piedāvā slēgt līgumu par pakalpojumiem (piem. šuvju renovācija), bet nepilda līguma saistības, taču avansu paņem. Nesaistieties ar viņiem. SIA oktobrī darbojās Imantā, novembra sākumā - Aģenskalna priedēs.

Elita

E

E edgl 23.12.2012

Decembra beigās firma parādījās Mežciemā. Līdzīgs scenārijs, vienkārši pazūd, apsola ka būs rīt. Diemžēl es arī uz to uzķeros. Esiet uzmanīgi. Kad es atkārtoti augstā tonī jautāju kad sāksies darbi, tajā pašā vakarā manai mašīnai pie durvīm pārdura riepas. Līdz līguma beigām vēl ir neliels laiks, bet tiesā griezīšos principa pēc. Saskaitiet, kādu summu viņi savāc no klientiem par avansa maksājumiem. Esies modri. Un obligāti jāraksta iesniegumus policijā.

S sils 09.01.2013

Decembrī 2012g. uzķērāmies uz firma SIA SALENTA āķa. Darbs nekvalitatīvs (vai arī neatbilstošs materiāls). Pēc pāris nedēļām visa šuve vienās plaisās, vēl sliktāk kā bija iepriekš. Tā kā par šuves sabojāšanu ir jau iepriekš samaksāts, otrreiz izsaukt, lai salabo kā nākas vai liek otru kārtu materiāla, nav iespējams. Atbildes pa telefonu ir rupjas, lai neteiktu vairāk.
Mācība man un mans ieteikums citiem - NEKAD neielaidieties ar šo firmu, pabojāsiet sev nervus. Cik var saprast, viss tur notiek haotiski, tempā un bezatbildīgi.

M maksimsm 25.10.2013

Izkskatas ka telefons jau cits - 25265300. 2 dzeki, vins ar stipru akcentu, pateicis ka no Igaunjas, reali pat Igaunija nav majas lapa, lietuva - ir, telefons nav pareis. Ligums - stulbs. Aizpilda ka dakteris, nekas nav iespejams saprast. no PVN registra izslēgts 11.07.2012. Valdes locekis Arvids Gibners. Liguma rakstits darbu uzsaksana 4 NEDELAS pec avansa sanemsanas. Gribeja 50% prieksapmaksas. Izskatas neka meistari un pat neka kadi firmas parstavi vai prieksnieki. Sejas koroche kriminalas. Pateica ka ir slegts ligums ar namparvaldnieku par rajona apkalposanu, namu parvalde patieca tadus nezina, zina ka vini aplimejas sludinajumus, darbus neveic, naudu nem. Ne par kadu prieksapmaksu musu laikos neiet runa vispar, ko vini sev iedomajies. Sarnajam ka nosutis avansa rekinu uz meilu. Brauca prom ar veco Peugeot universalu. Mana kluda ka nepaskatijos dokumentos pirms laisanas dzivokli un vispar bija aizdomiga vinu velesana iet ieksa, ja remnta darbi ir ARPUSEJI, tad kada velna iet ieksa :) Nu bus apsardzes firmai tad darbs driz. Sarunajam veikt remontadarbus rit, busu ar policistiem, paskatisim kas par fruktiem :)
Policisti pateica ka iesniegumus daudz, valdes loceklis "v begah", uz pavestem vins neatbild. Tiko firmas parstavis zvanija, jautaja vai es sanemu avansa rekinu un vai neesmu vel samaksajis? Pateicu ne un nemaksasu, ja gribat rit saciet darbu pec pabeigsanas un kvalitates parbaudi varam norekinaties skadra, atbilde bija ne un bija piedavajums hotj 40Ls samaksat :) jaaa, protams, gaidiet :) Tads stasts. Policija iesniegumus daudz, bet vini visi pienemas no katras personas atseviski un ja bus kolektiva sudziba, tad saksies kada darbiba, ja kadam ir velesana tadu uztaisit sutiet uz meilu [slēpt]@hotmail.com savu velmi, meginasim apvienot :) o, redziet, tiko zvanija pats valdes loceklis "v begah" Arvids Gibners 26566977 un pateica ja, nav problemas, rit piebrauksim saksim darbu, varat maksat skaidra. Velak 17.30 atzvanija dzeks kas bija no rita un uzprasujus sefs pateica rit braukt taisit darbu. Ja. A kas ar prieksapmaksu? Nekas pateicu es, sarunaja skaidra. Cilveks pametis klausuli :) Tada velme stradat un pelnit dzhekiem. Policija vakara pusi pateica ka sis "kidalova" strids ir tiesu bizness un viniem ne kriminal policijai nav nekadas intereses nodarboties ar tada veida firmam un firmas ipasniekiem, diemzel tada sistema mes dzivojam, bet tomer par saluzto nasi noteikti ies cietuma uz 3 gadiem. Visiem novelu pacietibu un uzmanibu, jo vini nav vienga firma kura taisa tada veida remonta darbus!

L linde 10.01.2014

Arī Purvciemā sāk uzdarboties Salenta Universe. Pēc zvana firmai nākamā rītā 8.30 iedrāzās divi tipiņi melnās ādas jakās, momentā uzstājīgi pieprasīja avansu 49% apmērā, kad nepiekritu, prasīja vismaz 70 euro, no kuriem diemžēl savas muļķības pēc atvadījos. Vēlāk, zvanīja un pieprasīja pārējo avansu, kad atteicos maksāt un vēlējos lauzt līgumu, nobļāvās, ka naudu neatdošot, nometa klausuli un pazuda ar galiem.

P Punduris 06.02.2014

Arī esmu uzrāvies uz šiem pašiem krāpniekiem jau 2 mēnešu sola ka brauks tikai nekas nenotiek.
Arvids Gibners telefons vēl nav mainijies. Kāds ieteiks kā rīkoties!

P Punduris 07.02.2014

Pret šo kungu Arvīds Gibners tiks ierosināta kriminālieta. Lugums visus kas cietuši no ši cilvēka krāpšanas lūgums griesties Policijā ar iesniegumu par radītajiem zaudējumiem.

P Punduris 02.07.2016

Ceru ka šo kāds arī izlasīs jo šādiem cilvēkiem nav ne gala ne malas!
Rakstu un padalos vien iemesla dēļ. Atradu ka Šī persona Arvīds Gibners jau turpina vēl augstākos līmeņos savu krāpniecisko darbību ko Policija neatzīst. Nenorādīšu prokurora vārdu kam tika adresēta zemāk minētā vēstulē, viņa vārdi “tur ir jāsēž”. Tikai KUR? Uz poda? Uz naudas? Uz Policijas ierēdņiem? Labi tas laikam nav svarīgi, Prokurors savu darbu pēc šis vēstulēs izdarija. Nosūtijja atiecīgajam iecirknim atpakaļ lietu.(Salaspils iecirknis) Tikai rezultāta nebija! Atbilde bija dramatiska. Līdz ši vēstulei vēl bija kādas 3 rezultats nemainijas sapratu ka jāmt miers, ir kas svarīgaks dzive.Bet stāsts sākas no jauna, pārlasiju visus dok kas glab’jas uz PC un protams pameklēju netā. Izrādas ir jau jaunas lietas utt. Kur mani iepriekš rakstītie teksti ir pazuduši.
Vēstules kopija:

Rīgas rajona prokuratūras prokuroram
_______________________
No ______________________
Papildinājums sūdzibai ar situācijas skaidrojumu, kas pamato manas aizdomas par krāpšanas pamatu un kā ar viltu saņēmis avansa maksājumu, zinot ka nepildīs un nevar pildīt līguma nosacījumus.
Aptuveni 26.11.2013 pie mājas Lokomatīvas iela __ kāpņu telpas tika izvietota reklāma, par remontdarbu veikšanu mājas šuvēm. Sazvanoties ar reklāmas materiālā norādīto telefona numuru vienojāmies par tikšanos, lai apskatītu nepieciešamās šuvju remonta darbus, kurus nepieciešams veikt no mājas ārpuses, Lokomatīvas ielas __ dz __ dzīvokļa ārsienām. Pēc tikšanās Firmas darbinieks paziņoja ka kopējais remonts maksās 442.86 LVL vai 630.13 EUR. Darbinieks uzreiz prasīja priekšapmaksu skaidrā naudā. Skaidru naudu šim darbiniekam atteicos, ar skaidrojumu lai raksta rēķinu un sastādam līgumu par darbu veikšanu pēc kā parakstīšanas tiks pārskaitīts avans. Pēc šādas informācijas darbinieks atbildēja ka ar mani sazināšoties. 03.12.2014 ar mani sazinājās Sia „Salenta Baltija” valdes loceklis Arvīds Gibners.(krāpnieks) Telefona sarunā norunājām tikšanos, lai noslēgtu līgumu. Tikšanās notika 06.12.2013 Dreiliņi___________________ Stopiņu n., LV-2130 manā darba vietas atrašanās vietā. Tika parakstīts līgums Nr. 2013.12061. Uz tikšanos ieradās Arvīds Gibners(dokumenti parbauditi). Pēc parakstītā līguma Arvīds Gibners gribēja, lai dodu priekšapmaksu 49% skaidrā naudā vai vismaz 20LVL. Skaidru naudu atteicos dot, teicu lai izraksta rēķinu pamatojoties uz noslēkto līgumu. Arvīds Gibners atteicās izrakstīt rēķinu un norādija, ka varu pārskaitīt uz līgumā norādīto bankas kontu, minot maksājuma uzdevuma ka ši ir priekšapmaksa par noslēgto līguma Nr.2013.12061 nepieciešamo darbu veikšanu. Šādi arī vienojāmies, ka piekšapmaksa tiks veikta uz līgumā norādīto bankas kontu. Pēc uzdotā jautājuma, kā tiks veikti darbi Arvīds Gibners atbildēja, ka tie tikšot veikti no jumta. Vēlos uzsvērt ka Arvīds Gibners tikšanās laikā uzsvēra ka visi remonta darbi tiks veikti no dzīvokļa ārpuses un nebūs nepieciešama nokļūsana dzīvoklī. Kā arī ņemot vērā līgumu un nepieciešamo darba veikšanas aprakstu var redzēt ka visi darbi ir veicami no jumta vai ar pacēlaju un nav nepieciešama nokļūšana dzīvoklī. Sakaņā ar vienošanos un līguma nosacījumiem 10.12.2013 uz norādīto bankas kontu līgumā tika pārskaitīts avansa maksājums 49% apmērā 217 LVL vai 308,76 EUR. Pēc maksājuma veikšanas sazinājos ar Arvīdu Gibneru, lai noskaidrotu darba uzsākšanas plānotos termiņus. Kā atbilde tika saņemts ka ar mani sazināšoties tuvāko divu dienu laikā. Ar mani neviens nesazinājās tādēļ 20.12.2013 atkārtoti sazinājos un atbildē tika saņemta ka pašlaik priekšā ir svētki un neviens nestrādājot. Pēc svētkiem 06.01.2014 atkārtoti sazinājos, šoreiz atbilde bija ka esot lieli mīnusi un jāgaida kad palikšot siltāks. Iestājoties siltākam laikām atkal vairākas reizes sazinājos ar Arvīdu Gibneru, bet saņēmu tikai solijums ka rītā būs meistari. Šādis solijumi tika doti aptuveni 2 nedēļu garumā. 05.02.2014 ir ierakstīta telefona saruna kurā Arvīds Gibners vēl joprojām sola izpildīt darbu. Vēlos uzsvērt ka ņemot vērā līguma nosacījumus darbiem bija jābūt izpildītiem līdz 10.01.2014. Pēc šis sarunas Arvīds Gibners neatbild uz maniem telefona zvaniem. Vēlos uzsvērt ka, pēc līguma noslēgšanas brīža, nēsu saņēmis ne kāda veida informāciju no SIA „Salenta Baltija” Arvīda Gibnera, par iespējamiem darbu uszākšanas, plānošanu vai kādiem cita veida jautājumiem. Pēc tik daudz solijumu saņemšanas sāku meklēt internetā kādu informāciju par šo personu vai uzņemumu. Ņemot vērā atrasto informāciju un daudzo cilvēkus sūdzības, sapratu ka esu nonācis krāpnieku nagos. Sia „Salenta Baltija” saimnieciskā darbība ir apstādināta no 21.11.2013. Vēlos uzsvērt ka Arvīds Gibenrs noslēdza ar mani līgumu 06.12.2013, kas ir pēc saimnieciskās darbības apturēšanas. Zinot šo lēmumu Arvīds Gibners noslēdza līgumu un saņēma avansu ar viltu, zinot, ka ligumu nepildīs un nevar pildīt.
21.03.2014.