sia saldus enerģija - Attieksme darbā.

Cien. Kolēģi.Tur nu gan labāk savu kāju nesperat. Bet ja nu riskējat....Pirms stājaties darbā centieties iegūt infu no esošajiem un bijušajiem darbiniekiem. It sevišķi pievērsiet vērību ""vadošā inženiera"" - Jāņa Jaunžeikara personībai.

K

D dainis 30.12.2016

par ''saldus enerģiju'' un tieši par j. jaunžeikeru - interesants cilvēks.
Jau pšā pirmajā darba intervijā un iepazīšanās ar darba apstākļiem - pēc Jaunžeikera jautājuma , kādai jābūt el. ierīces principiālajai shēmai > protams pārskatāmai un atbilstošai el. tehniskajiem apzīmējumiem.
Atbilde bīja jauns pasaules brīnums, ka shēmas elementiem jābūt attelotie 0 proti izslēgtā stāvoklī par vispārpieņemtajiem apzīmējumiem viņš izlikās ka nezin.
Proti sanāk j a 1p. slēdzis parastajā apzīmējumā skaitās darba pozīcijā , ta pēc Jāņa varianta viņš jāzīmē kā vienkārša līnija- strīpiņa .
Tā tik būtu shēmiņa ?!?

J janisaleksandrs 01.05.2017

Iemācies pasaulē pieņemto shēmu zīmēŝanu un apraksta veidoŝanu. Tad tikai spried.

J janisaleksandrs 01.05.2017

Labdien! Sākumā pareizi rakstiet uzvārdu. Iemācieties pasaulē pieņemto shēmu zīmēŝanu un to aprakstu veidoŝanu. Nekaunīĝi nekompetentiem cilvēķiem iztirzāt tā kā patīk un ērtāk kungs Jums. Gribētu Jŭsu zināŝanas pārbaudīt komisijas priekŝā LEEA sertifikācijas birojā
Jānis Jaunžeikars