www.sudzibas.lv SIA S.A.A.V. Slikti logi, attieksme un ne kādas garantijas

SIA S.A.A.V. - Slikti logi, attieksme un ne kādas garantijas

Pirms pus otra gada SIA S.A.A.V. iegādājos Aluplast Ideal 8000 logus. Kā pats logu ražotājs apgalvoja, tad šie logi ir super duper un labāku nav. 2 gadu montāžas garantija un 5 gadu garantija logiem. Pirmkārt, jau logus smuki līmenī samontēt pats uzņēmums nemāk, putas taupīja, bieži vien nācās ar pirkstu rādīt, kur lai iepūš vēl. Ar regulāciju tas pats. Tas it kā tika novērts un sarunājām, ka pēc gada atnāks vēl pārregulēt.

Pagāja gads un konstatēju plaisas loga rāmjos. Tā pat logos krājās arī ūdens. Par radušos problēmu informēju loga pārdevēju, biju gan ofisā gan pa telefonu zvanīju vairākas reizes. Solīja atbraukt un salabot. Ir pagājis jau pus gads un nekā. Uz kārtējiem zvaniem reakcijas nekādas, sola, ka būs un tā tālāk.

Tā pat arī vēlējos, lai saregulē logus, jo tie gada laikā ir sasēdušies un ķerās (nevar aizvērt). Uz ko man atbildēja, ka es jau mājā nedzīvoju (man logus vērt vaļā nevajag?).

Neiesaku pirkt logus un jebko citu no SIA S.A.A.V., kas atrodās pie Jēkabpils tirgus! Neuzķeraties uz solījumiem, iesmērēs zemas kvalitātes preci un garantijas nomaiņu vai labojumu nesagaidīsiet!