Sia S-map - Pateicība

Vājprāts cik daudz negatīvu lietu tiek rakstītas par šo uzņēmumu, kas viss ir blēņas.

Tādēļ gribēju uzrakstīt tieši pretējo.

Es Sia "S-map" nostrādāju vairāk kā vienu gadu.
Imācijos ļoti daudz, izpratu pārdošanu, par to noteikti paldies Jānim Vanagam un komandai.
Pelniju ļoti labi, un tagadējā darba vietā esmu tikusi pateicoties vņu rekomendācijām. Vēl jo projām komunicēju ar viņiem. Tiešām patīkami cilvēki.

Paldies viņiem, ka pieņēma mani savā kolektīvā.

Lelde.

S sia "S-map" 29.05.2013

Sveika Lelde,

Nav par ko, Mēs vienmēr cenšamies palīdzēt gan esošajiem, gan bijušajiem darbiniekiem.

Uz tikšanos :)

A auziņš93 29.05.2013

Cau Lelde, sen neesi redzēta, kā iet? ko dari?

Es tev pilnīgi piekrītu par šo portālu, tas tikai bojā uzņēmuma reputāciju, un bieži gadās ka informācija kas tiek ierakstītā nemaz nav patiesa.

Es jau divus mēnešus strādāju pie S-map sadarbības partnera. Viņi palīdzēja mani iekārtot par pārdošanas vadītāju.

Paldies S-map, par pieredzi un zināšanām

Lai veicas

C creme 29.05.2013

lelde! :D:D
labriiit pasiem nav smiekli izdomat kautkadus nerealus vardus un tad izsap'not par to kad esat 'loti labs uznemums.. juus mulki, vienigais kurs tur pelnija bija janis, Jusu brinum lielas algas ir izdomatas! :D:D

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.