SIA "Rīgas centra apsaimniekotājs" - Nav normālas ūdensapgādes

SIA "Rīgas centra apsaimniekotājs" un viņu pārvaldnieks, Čiekurkalna nams Saulkrastu 2 k-1. Jau krietnu laiku mūsu dzīve ir teju parealizēta, jo pa krānu tek tikai maza ūdens strūkliņa – nevaram nedz kārtīgi nomazgāties, nedz arī veļu izmazgāt, jo nav pietiekama spiediena. Ūdensapgādi nevar jau kopš vasaras savest kārtībā, cilvēkiem jāperk ūdens veikalā bez maz vai. Ūdens kautcik tek, bet ļoti, ļoti vāji bet šiem tik zvani, šie tik sola ka sataisīs, bet bez uzlabojumiem. Bet par ūdeni visu laiku jāmaksā un apsaimniekošanas maksu ar pacēla. Ja ir boileris, tad visdrīzāk var mest ārā, jo uzpildīt ar tik vāju tecēšanu nav iespējams.
Ko šādā situācijā darīt? Ja pārvaldei galvenais tik naudu iekasēt, nevis kartību mājā uzturēt.

L LOL 05.01.2011

TUR TAK CIETUMNIEKI DZIVO UN URLAS UN BOMZI TIKAI.ATRADUSI PAR KO TE SUDZETIES...

SAULKRASTU IELA HA HA HA HA HA