LV RU

Sia Riga Tourism Agency / Kafejnīca Kas Dārzā - Atsakās izmaksāt algu

Vēlos brīdināt un sniegt informāciju par sia riga tourism agency īpašnieku ilvaru gudrimoviču, kas ir labi zināma persona izklaides un ēdināšanas sfērā.

Īsi un kodolīgi (tiks papildināts ar detalizētāku info pēc iesnieguma pieņemšanas darba inspekcijā un vid)

- neizmaksā/kavē algas
- izdomā iepriekš neatrunātus nosacījumus, noteikumus, pienakumus un atsakās izmaksāt algu, ja šie nosacījumi netiek darīti;
- nelegāli nodarbina darbiniekus
- daļu algu maksā aploksnēs
- samazina stundas likmes ar atpakaļejošu datumu
- atlaiž darbiniekus nepaziņojot, darbinieki uzzina par to, ka atlaisti interesējoties kad jānāk uz maiņu

šobrīd pieprasa, lai es fiktīvi veidoju sadarbības līgumu kā ārpakalpojuma sniedzējs un izrakstu rēķinu par darba pienākumiem ko veicu kā algots darbinieks gada garumā, pēc tam, kad aizrādīju par to, cik nodokļos vien viņš ir ietaupījis, izvairoties darba attiecības noformēt oficiāli!

Aicinu visus - klientus, piegādātājus, māksliniekus, dj un ne tikai - iet šai vietai ar līkumu! Apmeklējot kas dārzā, lāsīti un sadarbojoties ar ilvaru, jūs nodrošināt viņa komfortablo un nodrošināto dzīvesveidu, kamēr tie, kas dara melno darbu sēž bez algas un grabina centus, lai samaksātu rēķinus un nopirktu sev paēst!

Pienācis laiks izbeigt ļaut šo kovboja uzņēmējdarbību un darbošanos!

Komentāri (1)

90-60-90 21.10.2019

Pareizi i

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes