www.sudzibas.lv SIA "REMROKS" nekaunīga rīcība

SIA "REMROKS" - nekaunīga rīcība

Kristīne Naumova (strādājot SIA "LITAVA") atvēra firmu SIA "REMROKS", sāka uzvesties nekorekti attiecībā pret saviem darba devējiem. Pēc atlaišanas no darba SIA "LITAVA", viņa gan pati, gan caur saviem darbiniekiem nekaunīgi melo, par to, ka viņas bijusī darba vieta (SIA "LITAVA") neeksistē.
SIA "LITAVA" saņem ļoti daudz sūdzību sakarā ar SIA "REMROKS" darbību. Gadījumā, ja Jūs esat saskārušies ar līdzīgu problēmu, lūdzam griezties pie SIA "LITAVA" administrācijas, visa nepieciešamā informācija ir pieejama SIA "LITAVA" mājas lapā - www.litava.lv.

I Ieva 16.05.2011

Kāpāc Čera, bet ne Čura?

A Andris 17.05.2011

Pilnīgs fufelis, es tajā sia Litava nostrādāju pietiekoši ilgi un par Kristīni Naumovu nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu, gluži otrādi teicams darbinieks ar kuru bija viegli sastrādāties un kura prata saliedēt kolektīvu, un nekur nevienam nekas tāds, ka Litava vairs neeksistē stāstīts netiek, ja kāds to apgalvo, tad tas ir vistīrākais izdomājums.
A Vaivods ar Čuru labāk, lai muti never vaļā, no sākuma, lai uz sevi paskatās, nezinu kā tagad, bet kad mēs strādājām viņš maksāja aplokšņu algas un tās pašas ar trīs nedēļu kavēšanu, kaut gan tai pašā laikā būvē sev māju un pirti, darbinieki cehā staigā neēduši un regulāri nāca prasīt, lai aizdod kaut divus latus līdz algai, a Vaivods tik staigā pa firmu šmigā ar vinčika pudeli rokā, kruto tēlo, tipa negribat nestrādājat man te rinda ar bezdarbniekiem stāv kas strādās par kapeikām.Nebiju gaidījis, ka nu jau būs tik tālu nolaidies, ka te internetā visādus mēslus gāž ārā!!!

G guards777 04.04.2012

совершенно согласен с фирмой литава

G guards777 04.04.2012

сам ты чурка leva!!!

D dakota 04.04.2012

Согласен с литавой

R Rainis Ibio 26.04.2017

Ты, гандон, логин поменяй перед тем как подкаркиваеш!

D dakota 04.04.2012

ЗАХОДИТЕ НА САЙТ Litava.lv