SIA Remerks, interneta veikals remi.lv - Almants Ronis

Brīdinu cilvēkus nesaistīties darījumos ar bezatbildīgu tirgoni vārdā Almants Ronis. Šī gada februārī viņa interneta veikalā remi.lv nopirku Pentax ražojuma objektīvu. Pēc kāda laika tam tika atklāts ražotāja defekts, ko apstiprināja arī Baltijas Servisa Centrs. Jau maijā mēnesī viņi piedāvāja izrakstīt aktu par preces apmaiņu. Taču Pentax izplatītājs Latvijā Elkor ir gatavs mainīt objektīvu vien tiešajam pircējam - šai gadījumā dīlerim, SIA Remerks pārstāvim Almantam Ronim. Un viņam kā pārdevējam, no kura esmu iegādājies preci, ir jānodrošina šī apmaiņa. Vairākkārtēji mēģinājumi ar viņu sakontaktēties ir bijuši veltīgi - no viņa puses konsekventa izvairīšanās, beigu beigās pasakot, ka viņš nevarot atrast pavadzīmi.
Bezatbildīga, savtīga tirgoņa piemērs, kura interese par pircēju beidzas līdz ar preces pārdošanas brīdi.

R REAA 22.10.2009

Bet ta ir ka pērk lietas no kreisajiem izplatitajiem, tak musm to internetveikalu ka blusu, un oficiāli un legali ir tikai daži. Lielāka daļa ieved bezgarantijas preces no Polijas, Japanas- sadirs tirgu plus bojā tēlu!!!

I i. 25.12.2009

Tāpēc vienmēr vajag laicīgi padomāt, kur pirkt. Ne jau lētākais veikals ir labākais. Skopais maksā divreiz...

I intre 26.07.2010

Kā tad tā nu iznāca??? Kaut kas šeit nesaskan- objektīvs nav nekāds pīrādziņš- pircējs laikam vispār nepārliecinājās pirkšanas brīdī par objektīva darbaspēju jeb pirmajā kāgan tā var pirkt???
Jeb arī objektīvs tika pēc tam nomests un līdz ar to ieguva defektu. Kaut kā vienmēr tie pircēji tādi stulbi auni un pārdevēji tādi maitas-objektīvs nemaksā -20 santīmus lai tā pēc tam pēc tam gaudotu.

L lola 24.02.2011

Almants Ronis ar slims afērists, nerdīkst tādiem uzticēt pat santīmu. Žēl ka iekriti ar Pentax.

P plus 22.09.2011

arī mana pieredze ar 'Remerks' un Almandu Roni līdzīga, pat vēl negatīvāka - pie viņa pirktam portatīvajam datoram radās problēmas, atdevu to garantijas remontam (protams, ar parakstu uz pretenzijas) - un nu jau vairāk kā divus gadus ne datora, ne naudas, pat Patērētāju tiesību aizsardzības centrs plāta rokas, ka nespēj viņu sadabūt rokā..

L lordsons 26.01.2012

Nezinu man ar Remerksu bija viss kārtībā, nopirku 3 datorus un nekādas problēmas.