SIA REBARS - Krāpšana

Labdien!
Ja kāds gribēs strādāt firmā SIA Rebars, nevienam neiesaku pieteikties darbā. Biju Beļģijā komandējumā, no šīs firmas. Dzīvošana, pari desmit cilvēku uz divām guļamistabām. Pēc mēneša kad vaidzēja mums maksāt algu, tikai tad uzzinām ka no mums noskaitīs no algas par dzīvošanu un degvielu. Algu mums neizmaksāja! Kad sava nauda beidzās dzīvošanai, mums maksāja avansus pimo nedēļu saņēmām pa 50 Euro nakamos maksāja pa 20 euro divas reiz nedēļā , bija reizi kad atveda ar produktiem naudas vietā! Atstrādājām divus mēnešus citi vēl ilgāk bija. Algu mums tā un nesamaksāja.
Regnars Barinovs un vina kolegis Maris no Rīgas, vēl Beļģijā, Maris. Visi nodarbojas tikai ar solijumiem, algu nemaksā.
Numuri +37127777722, +37122777774 un +32488474921.

I