T temīda 16.11.2011

Rihards Butkus ir bezkaunīgs krāpnieks. Patiesībā jābrīnās, kā vispār viņš par savām krāpšanām vēl nav izslēgts no Futfola komandas, jābrīnās. Tā grauj savai komandai reputāciju. Kaunies, Rihard Butkus!!! Savā laikā, kad pie viņa strādāju, tad nācās aiziet dēļ tā ka naudu nemaksāja nevienam. Atrunājās, ka nav naudas. Ka tulīt būs lielie pasūtījumi. Palika 2 tūkstošus man parādā. Tā vēl ir mazākā summiņa. Tad skatos, ka viņš pus Rīgai parādā. Uz viņu tika ierosinātas daudz lietas. par Lielaām summām. Līdz galam nezinu, kā viņš atmāzējās. Vienīgais, ko, Mežciema dzīvokli šim konfiscēja. Tad nolikvidēja savu kantori un palika valstij lielas summas nodokļos parādā. Ļoti daudzus palika apkrāpis. Kauna Rihardam Butkus NAV.
Žēl, ka mums tādi likumi, sen Rihardu Butkus vajadzēja ietupināt.
Ja kādam iznāk darīšana, tikai Dieva dēļ, neiesaistieties nekādās mantiskās saistībās ar viņu. Tādu cilvēku MELNAJĀ SARAKSTĀ!!! SABIEDRISKAIS FUI, TEV RIHARD BUTKUS!!!

V vilnis 16.11.2011

Jā, kas tiesa tas tiesa, ar Rihardu Butkus nedrīkst iepīties nekādās štellēs. Pie...īs. Tāds gnīda