AtrisinātaSIA "Ravlat" uzkopšanas firma - Krāpšana

Cien. , darba meklētāji! Ja jūs gribat būt apkrāpti un nesaņemt savu godīgi nopelnīto naudu, tad izbēgat no iespējas strādāt sia ravlat vai ravlat group un zem šiem uzņēmumiem slēptiem "partneriem"kā Sia Pro Real, Sia Pro pakalpojumi, visi šiem uzņēmumi pieder vienam cilvēkam gatim latkovskim, (kurus viņš slēpj zem savu radinieku vārdiem) .
Nodokļus maksāt negrib, sola aplokšņu algas un finālā arī par virsstundām ne centa nesaņemsiet. Atnācu kā darba vadītāja un izņemot sressu un algas lūgšanos neko labu neredzēju. Krāpnieks pilnā vārda nozīmē!
Melo, katra vārda galā un arī es uz šiem meliem uzķēros. Esiet prātīgi, pirms dodaties pie viņa strādāt! Gatis Latkovskis ir Siguldas lielākais melis un krāpnieks, kuram vieta ir cietumā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Labaa 24.05.2016

Sakarā ar publicēto sūdzību par SIA Ravlat Group un personīgi Gati Latkovski, vēlos veikt paskaidrojumu. Visas mūsu neskaidrības un radušās domstarpības ir mierīgā ceļā un darbībās atrisinātas. Man nav nekādu pretenziju pret SIA Ravlat Group, kā arī pašu Gati Latkovski. Sūdzība tik publicēta stipru emociju iespaidā, kad bija radušās savstarpējas neskaidrības. Mans izteikums, ka Gatim Latkovskim vieta cietumā ir pārspīlēts izteikums, par ko esmu atvainojusies personīgi un šobrīd publiski. Novēlu Gatim veiksmīgu darbību biznesā . Ar cieņu,
Iveta Šica

S sliktieeee 23.05.2016

Vai tiešām šis portāls domāts negodīgiem, negodprātīgiem un negatīviem darba ņēmējiem. Lasu un brīnos kur tāda žults ir cilvēkā kurš pats ir bijis negodīgs pret darba devēju:( bieži bija pirmdienās jāslimo......
ar uzņēmuma mašīnu devās mīlas dēkas meklējumos, tas viss notika darba laikā un tas ir normāli?
Vai par to darba devējam vēl jāpiemaksā darbiniekam jāizsniedz prēmija, ka čakarē??
Kad mašīnu sasita pirmajās darba dienās , kurš sedza remonta izdevumus, hello kur atmiņa palikusi.
Ja tas viss būtu tik viennozīmīgi es varētu neiejaukties un noklusēt , bet zinu ka viena puse nav tikai vainīga.
un tas ir pretīgi, ka Tu paņem izauklē savā padusē čūskulēnu un viņš pēc kāda laika pasaka paldies.
Darba devēji , ieteiktu painteresēties par darbinieku pie iepriekšējā darba devēja, mēs savādāk nevaram uzzināt patiesību, bet pēc kāda laika tā patiesība ir rūgta!:( novēlu veiksmīti jaunu upuru meklējumos........

D Dlauva 28.05.2016

Lasu un brinos ???? kada visatļautiba un bezatbildiba par rakstitiem vardiem ir no cilvekiem. Gati Latkovski pazistu ilgus gadus. Vienmer ir centigs pozitivs smaidigs un izpalidzigs. Kapec tas cilveks kas uzraksta sliktu par otru, neuzraksta ari savu vardu uzvardu tel.nr. un kur dzivo? Domaju šadas nepatiesas sudzibas butu jaizskata policija un jasauc rakstitajs pie atbildibas! Ta ir otra cilveka cieņu aizskaršana. Ludzu uzrakstiet kas ir uzrakstijis śo sūdzibu?

E Evitakaln 04.09.2016

Par godīgu šo darba devēju nu ne kādi nevar nosaukt, jo nodarbina nelegāli. Darba līgums no darba devēja puses tā arī netiek parakstīts un ienākumi no darba algas netiek uzrādīti VID.