A AgitaVidiņa 16.07.2008

Jā! Šī firma nodarbojas ar būvniecību. Firmai ir ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Jūrmalas domi. Darbi tiek veikti laikā un labā kvalitātē, SIA ''Ravens'' darbinieki ir atsaucīgi un korekti.

G GuntisVidiņš 20.11.2008

Firma galīgi garām.Šefs laikam visu laiku sēž uz ripiņām (vismaz tā izskatās).

S Sandis 06.05.2009

Firma tiešām garām-parādā puspasaulei-tai skaitā arī man!Šefs tiešām izskatās tāds apšņaucies visu laiku!

J Juris 17.12.2009

Ar šo firmu neielaižieties nekādos darījumos.Vadība ir pilnīgi bezatbildīga, un naudu Jums no viņiem neredzēt.Viņi tikai bārstās ar solījumiem.Klīst baumas ka valdes loceklis aizraujas ar narkotikām

K Krista 05.02.2017

Tagad Firma saucas SIA Nejss neuzkerieties uz Artūra Liepiņa solijumiem. Vinš naudu nesamaksa nevienam.

P Pēteris Zivtins 14.08.2017

Šobrīd firma SIA NEJSS (Artūrs Liepiņš) arī man nav samaksājis par izdarīto darbu, kā arī vēl 3 citiem uzņēmējiem. Sola samaksāt iepriekšējo parādu, tikai lai izdarītu nākamo viņam nepieciešamo darbu, bet tāpat nesamaksā. Acīs skatoties melo! Uzmanieties!

K karlisons123 30.08.2017

acīm redzot bija par ko nesamaksāt, parasti jau darbus izdara līdz galam nevis aiz kāda vēl ir jāizdara un jānoalgo cilvēki lai labotu kāšus ko iepriekšejais darbinieks bezatbildīgi veicis.

P Pēteris Zivtins 31.08.2017

Uz wc gan jau arī ej benzīntankos, jo tur nav jāmaksā, Artūr! ...cik gan tu esi nabadzīgs... Stāsti tālāk bezkaunīgus melus, jo katrs jau saņem pēc nopelniem - ko izrādās arī tu zini.